Змішувач пропан-повітря Propane-Air

15 лютого, 22:27

Системи газопостачання, що працюють на природному газі, часто призводять підприємства до вимушених зупинок процесу виробництва та отримання збитків. Це може бути викликано зниженням тиску газу в магістралі, відключенням через обмеження обсягів енергоресурсу, аварій або нестабільних політичних відносин.

 

 

Змішуючи ЗВГ або LPG у певному співвідношенні з повітрям, можна отримати так званий природний синтетичний газ. У європейських країнах таку суміш використовують як альтернативу природному газу, що дозволяє здійснити швидке переведення систем газопостачання з одного джерела палива на інше. Ні споживачі, ні обладнання, яке використовує газ, "не помічають" такого миттєвого переходу на споживання іншого палива.

 

Змішуючи ЗВГ або LPG у певному співвідношенні з повітрям, можна отримати так званий природний синтетичний газ

 

Основу поняття "синтетичний природний газ" становить постійний тепловий потік, що отримується при спалюванні газу, який характеризується числом Воббе (54,76 МДж/м3).

Для різних газів або ЗВГ, що мають різну густину і теплоту згоряння, їх співвідношення з повітрям буде різним (наприклад, пропан - 68%, повітря - 32%; бутан - 56%, повітря - 44%; LPG (співвідношення пропану і бутану 30 /70) - 59%, повітря - 41%).

Скраплений вуглеводневий газ має ряд переваг, порівняно з іншими енергоносіями: він вигідніший в економічному відношенні, екологічний, в рідкому стані його легко зберігати і легко транспортувати.

Найбільш доцільним та виправданим є застосування газових змішувачів у таких ситуаціях:

  • створення запасної (або альтернативної) системи газозабезпечення на об'єктах, що використовують природний газ;

  • згладжування пікових навантажень у споживанні природного газу;

  • застосування на об'єктах з високим ризиком утворення конденсату в газових трубопроводах.

 

Для змішування газу із повітряною сумішшю успішно застосовується технологія Propane-Air

 

Для змішування газу із повітряною сумішшю успішно застосовується технологія Propane-Air. У системах газопостачання, які працюють на скрапленому газі, використовують змішувачі LPG-AIR, одержуючи повноцінний аналог газу. Такі автономні системи можна організувати для енергопостачання різних виробничих, комерційних, приватних або сільськогосподарських об'єктів.

Схема системи автономного газозабезпечення із застосуванням технології «Propane-Air»
  • сховище для скрапленого газу (для зручності та з метою безпеки найчастіше рішення приймається на користь підземного розміщення газгольдерів);

  • насос для подачі рідкої фази газу у випарник;

  • випарна установка LPG (проводиться переведення пропан-бутану з рідкої фази в газоподібну перед надходженням у змішувач);

  • компресор для подачі стисненого повітря до змішувача (для моделей, що працюють на стислому повітрі);

  • змішувач LPG-AIR.

 

Вибір змішувачів LPG-AIR

 

Вибір змішувачів LPG-AIR

Для отримання суміші LPG з атмосферним або стисненим повітрям виробляються різні види змішувачів LPG-AIR, що відрізняються конструктивно, принципом роботи, продуктивністю, а також системами безпеки та системами контролю процесу. Існують також комбіновані пристрої - змішувальна та випарна установка в одному пристрої.

При виборі обладнання Propane-AIR враховують такі параметри:

  • продуктивність;

  • необхідний тиск одержуваної газової суміші;

  • вид скрапленого газу;

  • функції, що виконуються системою (робота у якості основного, резервного, або аварійного джерела паливозабезпечення).

Переваги використання змішувачів LPG-AIR

Головною перевагою застосування установок змішування пропану з повітрям є те, що вони дають можливість працювати на тому самому обладнанні, яке використовується для природного газу. Установки мають компактні розміри, зручні у використанні, надійні та довговічні в експлуатації.

Економічна ефективність застосування технології Propane-Air у кожному конкретному випадку буде індивідуальною, тому що на це впливають різні фактори: закупівельна вартість пропан-бутану, масштаби системи та умови споживача (які функції виконує система).

Змішувачі Propane-Air модель KVM (принцип Вентурі) для синтетичного природного газу SNG

 

Змішувачі Propane-Air модель KVM (принцип Вентурі) для синтетичного природного газу SNG
Змішувачі Propane-Air модель KVM (принцип Вентурі) для синтетичного природного газу SNG

 

Переваги KVM:

  • відносно недорогий змішувач;

  • не треба застосовувати повітряний компресор, осушувач повітря та ресивер;

  • відсутність необхідності утеплення трубопроводу SNG (синтетичний природний газ);

  • можливість подачі SNG в існуючу газорозподільчу мережу.

 

Переваги KVM
Переваги KVM

 

Недоліки KVM:

  • модель максимальної продуктивності серії KVM - 50 (максимальна витрата SNG - 1 400 куб/год), при більшій витраті змішувачі встановлюються паралельно;

  • калорійність газу для змішувачів типу Вентурі для всіх світових виробників 12 500 ккал на годину. Неможливо таким видом змішування досягти калорійності 8500 ккал (калорійність природного газу);

  • максимальний тиск SNG – 350 мбар;

  • шум при роботі (відбувається втягування повітря через труби з атмосфери);

  • робота в ручному режимі - відсутність автоматизації та синхронізації з системами автоматики заводу, технологічними процесами тощо;

  • відсутні витратоміри для точного визначення витрат газу та повітря.

Змішувачі газу ПРОПАН-ПОВІТРЯ модель KRM - автоматичне змішування синтетичного природного газу (SNG)

 

Змішувачі газу ПРОПАН-ПОВІТРЯ модель KRM - автоматичне змішування синтетичного природного газу (SNG)
Змішувачі газу ПРОПАН-ПОВІТРЯ модель KRM - автоматичне змішування синтетичного природного газу (SNG)

 

Переваги KRM:

  • модель максимальної продуктивності серії KRM - 270 (максимальна витрата SNG - 7 600 куб/год), при більшій витраті змішувачі встановлюються паралельно;

  • калорійність газу стабільна та може налаштовуватись в будь-якому діапазоні. Змішувачі LPG-AIR типу KRM також застосовуються для біогазу, водню та інших газів);

  • налаштовуются на будь-які діапазони тисків SNG до 6 бар (якщо застосовувати 100% пропан в літню пору року, то максимальний тиск може бути 9 бар);

  • робота в автоматичному режимі та можлива синхронізація з будь-якими процесами на виробництві, сенсорний РК-дисплей;

  • наявні витратоміри для точного визначення витрат LPG (Propane) та повітря (air);

  • можливість автоматичної подачі SNG в існуючу газорозподільчу мережу природного газу при аварійних ситуаціях регіональних та місцевих газопроводів.

 

Переваги KRM
Переваги KRM

 

Недоліки KRM:

  • відносно висока ціна;

  • обов’язкове застосовання повітряного компресора , осушувача повітря та ресивера. Треба подавати повітря під тиском 6 бар;

  • для змішувальних систем Propane-Air рекомендуємо утеплювати всі трубопроводи SNG у разі експлуатації газових змішувачів нижче -10 °С та тиску SNG вище 2 бар. Якщо склад бутану в LPG вище 50% - можливе утворення конденсату в трубопроводах SNG.

Де можна придбати змішувач LPG-AIR (Propane-Air)

Компанія «УКРАВТОНОМГАЗ» пропонує високоякісну, надійно працюючу, використовуючу технологію Propane-Air змішувальну установку LPG-AIR для СВГ.

Тут Ви можете купити газове обладнання для будь-яких об'єктів:

  • приватних домоволодінь;

  • аграрних та фермерських господарств (для зерносушарок, елеваторів, обігріву будь-яких приміщень, теплиць тощо);

  • виробничих підприємств.

 

Обладнання до змішувача пропан-повітря Propane-Air

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» вже десять років успішно працює для забезпечення енергонезалежності та енергетичної безпеки України та українських споживачів. Наша високопрофесійна команда проектує та будує системи автономного газопостачання, що функціонують на зрідженій вуглеводневій пропан-бутановій суміші.

Ми допоможемо вам підібрати оптимальну конфігурацію системи автономного газопостачання, встановити обладнання, взяти його на сервісне обслуговування у гарантійний та післягарантійний період.

 

 

 

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
13 лютого, 17:39
80
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
24 січня, 17:31
153
Запрошуємо всіх відвідати стенд ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ на міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024. Дана подія відбудеться 14 – 16 лютого 2024 в…
24 серпня, 9:49
130
Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!      Ціна нашої свободи набула…
07 серпня, 10:47
1,030
Директор компанії ТОВ "Укравтономгаз" Черненко Віктор Миколайович розповідає про перевагу використання газових електрогенераторів на метані та пропан…
19 липня, 11:12
543
Все більше підприємств обирають пропан (LPG)  як альтернативу природному газу через нестабільність цін та загрозу відключень трубопровідного газу…
03 червня, 10:24
192
В ЄС пропонується та планується зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) на скраплений вуглеводневий газ (LPG) до 5%. В Країнах…
10 травня, 17:17
229
BioLPG — це пропан, який виробляється з відновлюваної сировини, таких як рослинні відходи; його також називають відновлюваним пропаном і біопропаном…
07 травня, 20:07
394
Світова LPG Асоціація (WLPGA) підготувала презентацію про переваги використання синтетичного натурального газу (SNG) і звернулася до всіх учасників…
03 квітня, 18:15
140
30 березня 2023р. Європейською радою було прийнято постанову, яка продовжує строком на 1 рік добровільну мету держав, що входять до Європейського…
28 березня, 20:59
99
23 березня 2023 року Компанія ТОВ «Укравтономгаз» прийняла участь у  третій конференції циклу «Бізнес-трансформації на агроринку».   Конференція…
17 березня, 11:35
228
Шановні партнери!   Запрошуємо Вас відвідати конференцію БІЗНЕС-ТРАНСФОРМАЦІЇ НА АГРОРИНКУ   ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ: НОВІ РИНКИ,  ІНВЕСТИЦІЇ.  Захід…
15 вересня, 18:18
4,105
В жовтні LPG збереже вартісну різницю 1 Гігакалорії в 2 рази з природним газом для промисловості. З початку вересня 2022 року оптові ціни на…
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.