ДОСТАВКА СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ

30 серпня, 15:24

УКРАВТОНОМГАЗ НАДАЄ ПОСЛУГИ З ОПТОВОЇ ПОСТАВКИ СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ ПРОПАН-БУТАН ПО КИЇВУ ТА УКРАЇНІ

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВЛЕННЯ ГАЗУ НА ВАШ ОБ'ЄКТ ВИ ЗМОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ В РОЗДІЛІ "КАЛЬКУЛЯТОР ДОСТАВКИ ГАЗУ"

 

 

 

ДОСТАВКА ГАЗА УКРАВТОНОМГАЗ

 

газовоз укравтономгаз

У сформованих непростих економічних умовах життєздатність бізнесу багато в чому залежить від уміння мінімізувати витрати. Саме тому УКРАВТОНОМГАЗ постачає газ більш ніж на 100 підприємств України, а також займається роздрібним продажем СУГ.

 

Зокрема, це відноситься до транспортних витрат, пов'язаних з придбанням скрапленого газу, який є одним з основних видів палива для підприємств багатьох галузей промисловості.

 

ВИГІДНА ОПТОВА ЗАКУПІВЛЯ ГАЗУ З АДРЕСНОЮ ДОСТАВКОЮ

 

З метою мінімізації витрат і зменшення тиску транспортних витрат на бюджет підприємства має сенс закуповувати газ оптом в компаніях, в послуги яких входить також доставка і перевезення енергоносіїв своїми силами.

 

Купуючи пропан бутан оптом , промислові підприємства, а також суб'єкти господарювання, зайняті в інших галузях народного господарства, можуть досягти такої необхідної в сучасних економічних умовах економії коштів.

 

Ціна на скраплений газ при покупці оптовими партіями залежить від обсягу замовлення, тобто чим більший поставка, тим вигідніше для набувача. До того ж, при покупці оптом перевезення зрідженого газу (пропан-бутан) також обходиться дешевше в розрахунку на одиницю обсягу перевезеного палива.

 

при перевезенніЗВГ  великі оптові замовлення дозволяють заощадити левову частку витрат за рахунок вигідної ціни на саме паливо і економії витрат на його доставку та перевезення . 

 

КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ ПРОПОНУЄ РІШЕННЯ ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ І ОБ'ЄКТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СИНТЕТИЧНОГО ПРИРОДНОГО ГАЗУ

 

 

ЗАКУПІВЛЯ ЗВГ І ПРОПАН-БУТАНУ ЗА ДОВГОСТРОКОВИМ КОНТРАКТОМ 

 

Один з вірних способів економії на паливному забезпеченні промислових підприємств - це закупівля скрапленого газу оптом з укладенням довгострокових контрактів.

 

В цьому випадку закуповувати ЗВГ і пропан бутан удвічі вигідно, тому що до низьких оптових цінах на паливо додається додаткова знижка для постійних оптових клієнтів.

 

Як результат, скраплений газ дістається покупцям на найбільш вигідних умовах, що дозволяє домогтися істотної економії.

 

Дрібний, середній і великий опт в цьому випадку також дають відчутний економічну перевагу, тому що ціна однієї тонни рідкого палива в цьому випадку прагнути до собівартості. Ось чому, регулярно купуючи пропан  і бутан оптом у одного виробника можна бути впевненим в тому, що запитувана ціна на газ дійсно найнижча на ринку.

 

ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!

 

 

пЕРЕВАГИ ДОСТАВКИ СКРАПЛЕНОГО ГАГАЗУ КОМПАНІЄЮ УКРАВТОНОМГАЗ

 

  • Моніторингові системи рівня палива в цистернах. Данні системи дозволяють нам оптимізувати логістику доставки газу так, що б уникнути простоїв Вашого підприємства з несвоєчасне замовлення по доставці.
  • Коріолісові об'ємно-масові витратоміри, якими обладнані наші газовози, дозволяють Вам і нам вести облік злитого газу з точністю 0,1% і бачити температуру газу, щільність, обсяг, а також процентний вміст пропану і бутану в суміші.
  • За допомогою калькулятора доставки газу Ви зможете прорахувати вартість доставки до Вашого об'єкту і замовити доставку газу в кілька кліків.

 

З усіх питань пов'язаних з доставкою газу заповніть форму нижче і наші менеждери дадуть відповідь на всі питання пов'язані з доставкою газу на Ваш об'єкт! 

 

 

Проблеми поставок природного газу і тарифи на природний газ змусили задуматися населення України над альтернативними джерелами теплової енергії. Одним з рішень енергобезпеки промислових підприємств і котеджних селищ є синтетичний природний газ (SNG)

 

Гарантія поставок природного газу і тарифи на газ змусили задуматися населення України над альтернативними джерелами теплової енергії. Одним з рішень енергобезпеки промислових підприємств і котеджних селищ є синтетичний природний газ (SNG)

 

Синтетичний природний газ (англ. Syntetic Natural Gas - SNG) - газ, отриманий в результаті змішування повітря і пропан-бутану (або іншого газу), що має теплотворну здатність, що дорівнює теплотворної здатності природного газу (метану).

 

ЗМІШУВАЧІ LPG-AIR - АЛЬТЕРНАТИВИ ПРИРОДНОМУ ГАЗУ

 

Синтетичний природний газ SNG забезпечує спеціальне газове обладнання змішувальне устаткування LPG-AIR (PROPANE-AIR MIXER). Змішувальні установки ГАЗ-ПОВІТРЯ для створення синтетичного натурального газу SNG замінює на 100% природний газ.

 

Змішувач SNG часто використовується для автономної газифікації котеджних селищ, а також на різних видах підприємств, як аварійне газопостачання, де використовують невпинний технологічний процес.

 

СМЕСИТЕЛИ LPG-AIR - АЛЬТЕРНАТИВИ ПРИРОДНОМУ ГАЗУ

Використання змішувача SNG (змішувач пропану і повітря) в якості основного виду палива економічно обґрунтовано для важкодоступних і віддалених об'єктів будівництва котеджних селищ, міст і промислових підприємств. Ціна на газ , змішаний з повітрям дешевше вартості електроенергії, або дизельного палива. Вартість газу, газового опалення та порівняння різних видів палива ви можете розрахувати на калькуляторі опалення на нашому сайті. 

 

Змішувачі LPG-AIR (SNG Blender) гарантують резервне паливо (при відключенні газу) для споживачів природного газу. Аварійне і РЕЗЕРВНЕ газопостачання за допомогою змішувачів LPG-AIR (SNG Blender) відмінне рішення для енергетичної безпеки підприємств, таких як сталеливарні і скляні фабрики, заводи по виробництву кераміки, кондитерська промисловість, котеджні комплекси тощо.

 

 Змішувачі LPG-AIR (SNG Blender)

 

ПРИЧИНИ ВИКОРИСТАННЯ ЗМІШУВАЛЬНИХ УСТАНОВОК:

1. Економічні вигоди.

Використання як основного джерела енергопостачання для віддалених від магістрального газопроводу об'єктів будівництва. Ціна газу SNG буде дешевше для опалення від вартості електроенергії та дизельного палива.

2. Безпека.

АВАРІЙНО-РЕЗЕРВНЕ газопостачання систем, що працюють на природному газі. Змішувача SNG використовується в разі аварійного відключення магістрального природного газу в період пікового споживання, без перенастроювання пальників всіх газових приладів (газових котлів, плит, конвекторів і т.д).

3. Надійність.

Змішувач PROPANE-AIR MIXER може використовуватися для збільшення обсягу поставок газу при модернізації виробництва і збільшення теплових потужностей, або при зменшенні лімітів поставки природного газу. Змішувача скрапленого газу може працювати паралельно з магістральним природним газом.

4. Стабілізація тиску і калорійності в газопроводах.

Теплотворна здатність скрапленого газу в 3 рази вище ніж природний газ. Пропан-бутан можна використовувати для збільшення калорійності природного газу, а також стабілізації тиску в газопроводах природного газу в момент пікового навантаження.

5. Екологічна безпека.

Для котеджних селищ і промислових підприємств розміщених в районах зі складною екологічною ситуацією виправдане застосування змішувачів LPG-AIR. Відсутня тверді відходи, які утворюються при спалюванні твердого палива, і необхідності їх утилізації.

6. Резервне електропостачання.

У зв'язку з можливими перебоями електропостачання, можливе підключення газових електрогенераторів використовують зріджений газ.

7. Збереження грошових коштів.

Системи газопостачання можуть будуватися за рахунок інвесторів газового ринку без залучення грошових коштів замовника і державного бюджету.

 

Системи газопостачання можуть будуватися за рахунок інвесторів газового ринку без залучення грошових коштів замовника і державного бюджету.

 

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЗВГ

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» реалізовує системи обліку для вимірювання та контролю скрапленого газу (LPG)

ТОВ «Укравтономгаз» реалізовує системи обліку для вимірювання та контролю скрапленого газу (LPG)

 

До значних фінансових втрат призводить некоректний облік пропан-бутану при завантаженні/розвантаженнігазовозів на об’єктах.Проблема виникає внаслідок зміни щільності скрапленого газу, яку не враховують звичайні лічильники механічного типу.

 

Компанія УКРАВТОНОМГАЗ пропонує систему обліку на основі високоточних (0,1%) об’ємно-масових витратомірів. Як показує практика, різниця у показниках лічильників, може складати більше 400 л за повний злив газовозу в рейсі. Окупність встановлення лічильників - до 3 місяців!

 

Наші інженери розробили унікальну схему встановлення лічильника та арматури таким чином, щоб кожен злитий літр фіксувався в програмі приладу з відображенням його густини, температури та ваги. Унікальність пропозиції компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» полягає в тому, що ми вирішуємо проблему недостачі газу та крадіжки.

 

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК СВГ

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CORIOLIS MASS FLOW DN2

 

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CORIOLIS MASS FLOW DN25

 

МОНІТОРИНГОВА СИСТЕМА РІВНЯ ПАЛИВА В РЕЗЕРВУАРАХ

Система для оптимізації поставок нафтопродуктів та контроль ексклюзивності поставок палива.

та контроль ексклюзивності поставок палива

ІНТЕРФЕЙС ПРОГРАМИ МОНІТОРИНГУ

ІНТЕРФЕЙС ПРОГРАМИ МОНІТОРИНГУ

 

Вага
5.00

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
КАЛЬКУЛЯТОРИ
Калькулятор опалення будинку
Калькулятор енергоефективності
Калькулятор доставки газу
Конвертер величин
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
13 лютого, 17:39
62
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
24 січня, 17:31
139
Запрошуємо всіх відвідати стенд ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ на міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024. Дана подія відбудеться 14 – 16 лютого 2024 в…
24 серпня, 9:49
121
Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!      Ціна нашої свободи набула…
07 серпня, 10:47
927
Директор компанії ТОВ "Укравтономгаз" Черненко Віктор Миколайович розповідає про перевагу використання газових електрогенераторів на метані та пропан…
19 липня, 11:12
517
Все більше підприємств обирають пропан (LPG)  як альтернативу природному газу через нестабільність цін та загрозу відключень трубопровідного газу…
03 червня, 10:24
180
В ЄС пропонується та планується зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) на скраплений вуглеводневий газ (LPG) до 5%. В Країнах…
10 травня, 17:17
216
BioLPG — це пропан, який виробляється з відновлюваної сировини, таких як рослинні відходи; його також називають відновлюваним пропаном і біопропаном…
07 травня, 20:07
365
Світова LPG Асоціація (WLPGA) підготувала презентацію про переваги використання синтетичного натурального газу (SNG) і звернулася до всіх учасників…
03 квітня, 18:15
132
30 березня 2023р. Європейською радою було прийнято постанову, яка продовжує строком на 1 рік добровільну мету держав, що входять до Європейського…
28 березня, 20:59
91
23 березня 2023 року Компанія ТОВ «Укравтономгаз» прийняла участь у  третій конференції циклу «Бізнес-трансформації на агроринку».   Конференція…
17 березня, 11:35
217
Шановні партнери!   Запрошуємо Вас відвідати конференцію БІЗНЕС-ТРАНСФОРМАЦІЇ НА АГРОРИНКУ   ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ: НОВІ РИНКИ,  ІНВЕСТИЦІЇ.  Захід…
15 вересня, 18:18
4,095
В жовтні LPG збереже вартісну різницю 1 Гігакалорії в 2 рази з природним газом для промисловості. З початку вересня 2022 року оптові ціни на…
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.

Зріджений газ оптом і в роздріб від ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»: доставка в будь-який регіон України

Зріджений вуглеводневий пропан-бутан є чудовою альтернативою природному метану, володіючи рядом переваг в плані екологічності, теплотворних та інших практичних характеристик, а також дозволяє організувати автономні системи газорозподілу на об'єктах різноманітних масштабів - як житлових, так і промислових.


У багатьох випадках установки, які передбачають застосування зрідженого газу в суміші бутану і пропану (використовувати окремо кожен компонент неможливо в зв'язку з особливостями хімічного складу і, відповідно, експлуатаційними якостями), монтуються на різного роду виробничих і сільськогосподарських підприємствах в якості об'єктів резервної газифікації, а іноді є єдиним способом доставки і розподілу газу до потребляющему обладнання при неможливості використання інших джерел і централізованих магістралей подачі палива.


Якщо виникає питання про те, де в Україні купити скраплений газ пропан-бутан по демократичній ціні оптом або роздрібними партіями з доставкою, звертайтеся в «УКРАВТОНОМГАЗ». Вітчизняна компанія не тільки здійснює продаж та організовує доставку зрідженого газу в балонах або цистернах за адекватною вартості для всіх українських споживачів в будь-який регіон країни, але також надає комплексні послуги з монтажу, організації автономних систем газифікації «під ключ» на різних об'єктах, переобладнання газорозподільного комплексу, оптимізацію і усунення неполадок, гарантуючи якість і забезпечуючи професійне сервісне обслуговування.


Що впливає на вартість доставки балона або цистерни скрапленого газу?

Зрозуміло, якщо газовий скраплений витратний матеріал необхідний регулярно, причому у великих кількостях, є сенс замовити оптову поставку - адже це буде набагато економічніше і доцільніше. Причому дана порада стосується не тільки заправки балонів для «точкової» експлуатації (ГБО для авто або резервуара для похідної пальника, дачного використання), але і для промислового підприємства або житлового комплексу, які постійно використовують вуглеводневий газовий джерело в автономної газорозподільної системи.


Компанія «УКРАВТОНОМГАЗ» укладає довгострокові контракти на поставку якісного скрапленого вуглеводневого газу, а також надає газовози і автомобільні цистерни для транспортування енергетичного ресурсу в будь-які регіони України. Постійним і оптовим замовникам надається вагома знижка на доставку і вартість ЗВГ.


Оптова та роздрібна доставка до споживачів зрідженого газу пропан-бутану від «УКРАВТОНОМГАЗ»: оперативність, якість, ціна

«Куплю скраплений газ пропан-бутан за прийнятною вартістю» - такі оголошення часто можна зустріти в інтернеті, оскільки багато підприємств, а часто і просто господарі приватних домоволодінь давно перейшли на автономні системи газопостачання.


Не шукайте сумнівні варіанти, які можуть виявитися негідними ваших грошей, нервів, тим більше безпеки використовуваного ЗВГ і його якості. Зверніться в профільну компанію «УКРАВТОНОМГАЗ», зробивши замовлення зі сторінки сайту онлайн або зв'язавшись з нами за контактними телефонами.


Наше підприємство вже 10 років як завоювало міцний авторитет у численних користувачів незалежних газових мереж завдяки не тільки постачання якісного газу з повністю вивіреними експлуатаційними параметрами, але і професійному підходу фахівців компанії до роботи, багатоетапної верифікації якості, фінансової економії за рахунок використання сучасного обладнання та технологій, а також прямих поставок від прогресивних світових виробників. Постійним і оптовим замовникам надається вагома знижка.


Оперативність, наявність коріолісових об'ємно-масових витратомірів, максимальна точність заповнення газом заявленого обсягу резервуара, впровадження прогресивних моніторингових систем для оптимізації доставки газу - всі ці фактори є визначальними при роботі з оптовими і роздрібними замовниками.