КОТЕЛЬНЯ

10 січня, 14:59

ГАЗОПОСТАЧАННЯ КОТЕЛЬНІ ПРОПАН-БУТАНОМ

Автономне газопостачання котельні є актуальним рішенням в умовах нестабільних поставок природного газу і зростання ціни на нього. Автономна газифікація є першим кроком до незалежності об'єкта будь-якого типу (житлових будинків, промислових об'єктів). Наявність котельні, що працює від зрідженого газу пропан-бутану , - це запорука комфорту, адже в цьому випадку з'являється впевненість в тому, що об'єкт буде завжди газифікований та безперебійно працювати, незалежно від зовнішніх умов. 

 
АВТОНОМНЕ ГАЗОПОСТАЧАННЯ БУДІВНИЦТВО 

 

АВТОНОМНЕ ГАЗОПОСТАЧАННЯ БУДІВНИЦТВО 

котельні укравтономгаз

Примітно, що установка газгольдера, в якому зберігається пропан-бутан, відповідає не тільки за ефективне газопостачання, а й забезпечує об'єкт гарячою водою і електрикою. По суті, автономність котельні є запорукою універсальності об'єкта, він буде завжди готовий до експлуатації.

Котельні установки на пропан-бутану - це єдина можливість забезпечити всі умови для нормального функціонування об'єкта, розташованого в місцях, куди складно протягнути магістральний газопровід. Автономна система складається з газгольдера, підземного газопроводу зі збіркою конденсату, випарної установки, блочної котельні.

Важливим компонентом є газове обладнання , яке встановлюється безпосередньо на об'єкті. Всі елементи системи повинні бути якісними і ефективно виконувати покладені на них завдання.

 

БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 

БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 

              1. Ємність -9,15 / 25 м. Куб;                                    2. Випарна установка (в шафі);                              3. Регуляторна група; 

 

БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

             4. Насос для подачі газу у випарник                         5. Рінемір                                                               6. Лічільник

 

базова комплектацція

 

 

 

7. Анодно-катодний захист ємностей;

8. Газопровідна арматура для монтажу газопроводу високого тиску (кульовий кран, зворотний клапан, швидкісний клапан, електромагнітний клапан);

 

 

 

базова комплектація

 

 

 

9. Прилад-покажчик рівня палива;

10. Щит електрокерування насосної і випарної установки.

11. Можливе виконання продуктивністю до 9000 кг / год для котелень потужністю 100 МВт.

 

 

 

 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОБЛАДНАННЯ СИСТЕМ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛІ "ПОСТАВКА ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ" АБО ЗА ПОСИЛАННЯМ 

 

1. Системи автономного газопостачання на базі електричних випарників продуктивністю від 300 до 1200 кг / год

2. Системи автономного газопостачання (СУГ) будуються за блоковим принципом і можуть бути легко розширені, якщо потрібно значно наростити теплову потужність. 

3. Все обладнання для системи автономного газопостачання сертифіковано і має дозвіл на застосування «Держгірпромнагляд» в Україні. 

4. Регулятори обладнані пристроями захисту - запобіжний запірний клапан (ПЗК / SAV) і запобіжний підбурюючий клапан (ПСК / SBV). 

5. Згідно з «Висновки експертизи» ЕТЦ, все випарні установки комплектуються покажчиком рівня рідини № 26 135, встановленим на фільтрі-відсікач рідкої фази.

 

Для розміщення резервуарного парку системи автономного газопостачання на території підприємства треба дотримуватися таких умов:

 

1. Обгороджена площадка для розміщення ємностей і випарників від 30 кв. м. до 300 кв. м., в залежності від геометричних розмірів і кількості ємностей;

2. Протипожежні розриви від ємностей і випарників до виробничих і житлових будівель від 10 м. до 40м., в залежності від призначення будівлі та загального обсягу ємностей (ДБН В.2.5-20-2018 - Газопостачання).

 

КОМПЛЕКС МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ  СИСТЕМ АВТОНОМНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ


 

 

УКРАВТОНОМГАЗ ПРОВОДИТЬ ВЕСЬ КОМПЛЕКС МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ  СИСТЕМ АВТОНОМНОГО ГАЗОПОСТАЧАННЯ. ДЕТАЛІ У РОЗДІЛІ "ПРОВЕДЕННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ" АБО ЗА ПОСИЛАННЯМ 

 
 

 

 

 

 

ЦІНА АВТОНОМНОЇ ГАЗИФІКАЦІЇ
 

1. Вартість автономної системи газопостачання зрідженим газом складається з ціни проектно-вишукувальних робіт, доставки, монтажу і пуско-налагодження газопровідного обладнання.

2. Використовувати зріджений газ, що зберігається в газгольдерах на терріторії підприємства, набагато вигідніше, ніж користуватися послугами газових комунальних господарств.

3. Замовлений газ пропан-бутан буде доставлена в найстисліші терміни в будь-яку точку країни.

4. Всі витрати на монтажсистем автономного газопостачання і на покупку балонів окупаються в середньому в термін 3-6 місяців. Це досягається завдяки економії на ціні енергоносія, а також на можливості мінімізації транспортних витрат при великих обсягах закупівель.  

 

ПЕРЕВАГИ АВТОНОМНОЇ ГАЗИФІКАЦІЇ

 

1. Відмінно від метану (природного газу) ринок якого монополізований і зарегульований державою, на ринку пропан-бутану немає прив'язки до монополіста, обладнання перебувати у вашій приватній власності, ви вибираєте постачальника газу, газового обладнання (з вартістю товарів можна ознайомитись в розділі "Товари")

2. Зріджений газ в Україні є завжди в достатній кількості (40% ринку власне виробництво) і його можна зберігати у власних резервуарах довгий період;

3. Немає проблем з перебоями тиску газу або обмеженнями споживання які найчастіше використовують газові комунальні господарства (Облгаз);

4. Немає залежності від техобслуговування «облгази», договірних зобов'язань, планового споживання палива, перевірок лічильників в невідповідний період;

5. Немає залежності від добового бронювання газу як у випадку з природним газом. Багато підприємств використовують природний газ переплачують гроші за використання газу понад закупленого ліміту, і навпаки; 

6. Якість палива. Газ не розбавляється (як у випадках з природним газом), і має постійні паспортні величини теплотворної здатності. В одному кубі природного газу заявлена ​​теплотворність 8200 ккал (за фактом, часто на 15% менше 7000 ккал), в одному кубі парової фази пропан-бутану (з співвідношенням 50/50) - 25800 ккал;

7. Пропан-бутан можна використовувати в більш широкому діапазоні умов і при низькій температурі навколишнього середовища, чого не скажеш про твердопаливних котлах, дровах і палетах від яких вже відмовилися країни ЄС. Теплові втрати і економічна собівартість обслуговування твердопаливних котлів тепловою потужністю понад 1000 кВт не виправдовують себе;

8. Тарифи на електроенергію і газ, очевидно, знижувати вже не будуть, а в силу монополії, на ринку розвивається залежність ціни від політичних інтересів. Зріджений газ тяжіє до здешевлення в глобальному масштабі виходячи з геополітичної ситуації;

9. Пропан-бутан взаимозаменяем на об'єктах, де використовується природний газ, можлива подача через існуючий газопровід, немає необхідності в заміні газоспоживаючого обладнання;

10. На нових об'єктах будівництва монтаж і узгодження автономного газопостачання обходитися в декілька разів дешевше і швидше за виконанням, в порівнянні з частими проблемами отримання ТУ на прокладку природного газу, реконструкції газопроводів, необгрунтовано високих ціна на монтаж і введення в експлуатацію систем газопостачання природного газу.

 

контакти

Вартість будівництва систем автономного газопостачання під ключ залежить від потужності вашого обладнння та формується індивідуально спеціалістами "УКРАВТОНОМГАЗ". Зателефонуйте нам для формування ціни на систему газопостачання.

 

ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ ПРОПАН-БУТАНОМ

 

1. Як відомо, ціна на газ для споживачів збільшується з кожним роком. Якщо враховувати, що при цьому ще і терміни будівництва газопроводів дуже затягнуті, то газопостачання котельні скрапленим газом є найбільш доцільним варіантом.

2. Щоб розрахувати вигоду від автономної котельні на пропан-бутан, необхідно знати вартість двох видів палива - природного газу і скрапленого. Навіть за умови, що ці показники практично рівні, різниця все ж існує, адже ціна будівництва систем істотно різняться, причому не на користь природного газу.

3. Сьогодні оплатити послуги по будівництву котелень, що працюють на зрідженому газі , можуть дозволити собі як власники промислових об'єктів, так і власники приватних будинків, тим більше що в подальшому економія буде дійсно відчутна.

4. Крім усього іншого, перехід на зріджений газ є інвестицією в майбутнє, адже ціна на паливо формується на основі численних факторів, тоді як ціна природного газу повністю залежить від країн-монополістів.

 

ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!

 

 

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ ПРОПАН-БУТАНОМ МОЖНА СКОРИСТАВШИСЬ НАШИМ КАЛЬКУЛЯТОРОМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

ОБЛАДНАННЯ НА ОБ’ЄКТАХ ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

 

ОБЛАДНАННЯ НА ОБ’ЄКТАХ ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

 

ОБЛАДНАННЯ НА ОБ’ЄКТАХ ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

 

ОБЛАДНАННЯ НА ОБ’ЄКТАХ ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»

 

 

Преимущества

 

Заявка
Консультація
Опитувальний лист
Проектування
Договір
Виїзд на об’єкт
Комерційна пропозиція
Поставка обладнання
Монтаж
Щасливий клієнт
Вага
6.00

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
29 травня, 9:40
128
Шановні партнери! Засвідчуємо Вам свою глибоку повагу та дякуємо за вибір нашої компанії на ринку автономного газопостачання. ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»…
13 лютого, 17:39
93
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
24 січня, 17:31
164
Запрошуємо всіх відвідати стенд ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ на міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024. Дана подія відбудеться 14 – 16 лютого 2024 в…
24 серпня, 9:49
137
Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!      Ціна нашої свободи набула…
07 серпня, 10:47
1,062
Директор компанії ТОВ "Укравтономгаз" Черненко Віктор Миколайович розповідає про перевагу використання газових електрогенераторів на метані та пропан…
19 липня, 11:12
562
Все більше підприємств обирають пропан (LPG)  як альтернативу природному газу через нестабільність цін та загрозу відключень трубопровідного газу…
03 червня, 10:24
200
В ЄС пропонується та планується зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) на скраплений вуглеводневий газ (LPG) до 5%. В Країнах…
10 травня, 17:17
236
BioLPG — це пропан, який виробляється з відновлюваної сировини, таких як рослинні відходи; його також називають відновлюваним пропаном і біопропаном…
07 травня, 20:07
405
Світова LPG Асоціація (WLPGA) підготувала презентацію про переваги використання синтетичного натурального газу (SNG) і звернулася до всіх учасників…
03 квітня, 18:15
147
30 березня 2023р. Європейською радою було прийнято постанову, яка продовжує строком на 1 рік добровільну мету держав, що входять до Європейського…
28 березня, 20:59
108
23 березня 2023 року Компанія ТОВ «Укравтономгаз» прийняла участь у  третій конференції циклу «Бізнес-трансформації на агроринку».   Конференція…
17 березня, 11:35
236
Шановні партнери!   Запрошуємо Вас відвідати конференцію БІЗНЕС-ТРАНСФОРМАЦІЇ НА АГРОРИНКУ   ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ: НОВІ РИНКИ,  ІНВЕСТИЦІЇ.  Захід…
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.

Котельня, що працює на зрідженому газі

Сучасна система газопостачання відрізняється нестабільністю умов поставок природного газу і цін на даний вид палива, що є однією з причин організації автономного модуля, здатного забезпечити незалежність будь-якого будівельного об'єкта від політики держави. Будівництво власної котельні, що працює на зрідженому газі (ЗВГ), гарантує впевненість в завтрашньому дні і можливість економно витрачати бюджет при оплаті комунальних послуг, обсяг яких можна регулювати залежно від температури навколишнього середовища.


Газопостачання котелень пропан-бутанової сумішшю здійснюється за допомогою газгольдера, що представляє собою місткий резервуар для зберігання газу. При цьому паливо подається під низьким тиском, а управління його подачею здійснюється за допомогою електромагнітного клапана. Щоб налагодити безперебійне функціонування обладнання, що використовується, досить укомплектувати газгольдер спеціальною установкою, що забезпечує примусове випаровування зрідженій субстанції.


Котельні, які працюють на ЗВГ, можуть мати два конструктивних варіанта:


 • капітальна будівля з великою тепловою потужністю;
 • модульний об'єкт, що складається з окремих блоків.


Блоковий тип споруди відрізняється мобільністю і здатністю легко демонтувати в разі необхідності його транспортування на інший об'єкт. При виборі потужності котельні та ємності газгольдерів слід враховувати кількість споживачів і передбачуваний обсяг газоспоживання. Використання модульних блоків дозволяє організувати ефективну систему опалення, гарячого водопостачання в будинках житлового та адміністративного сектора, а також задовольнити потреби промислових об'єктів.


Переваги автономного об'єкта

Якщо провести порівняльний аналіз різних видів палива, то можна переконатися в наявності безлічі переваг, властивих зрідженій вуглеводневої суміші:


 • висока якість пального;
 • теплопровідність, що забезпечує ККД близько 96%;
 • велика фінансова доступність в порівнянні з продуктами нафтопереробки (дизель, мазут);
 • мінімізація витрат на експлуатацію/обслуговування котельні за рахунок збереження стабільного стану палива навіть при низькому температурному режимі навколишнього середовища;
 • здатність виконати роль резервного палива без заміни обладнання.


Незважаючи на те, що котельні, що використовують в якості палива зріджений газ, відносяться до об'єктів підвищеної небезпеки, сучасні об'єкти відрізняються досить істотними перевагами:


 • відсутня прив'язка до монополіста;
 • екологічність;
 • зберігання газу у власних або орендованих ємностях;
 • не потрібно проводити узгодження багатьох позицій і укладати договори, пов'язані з поставками природного газу, обслуговуванням газопровідної системи, повіркою вузлів обліку;
 • повна автоматизація, практично виключає вплив людського фактора;
 • економічне функціонування при будь-яких кліматичних умовах;
 • можливість здійснювати оперативне інформування користувача через систему диспетчеризації про виникнення позаштатної ситуації.


Якщо буде потрібно істотно збільшити теплову потужність, то функціонал системи автономного газопостачання може бути розширений за рахунок використання додаткового обладнання.


Послуги компанії "УКРАВТОНОМГАЗ"

Компанія "УКРАВТОНОМГАЗ" надає повний спектр послуг, пов'язаних з будівництвом, технологічним оснащенням і газопостачанням котелень на СВГ:


 • розробка бізнес-проекту;
 • отримання дозвільних документів;
 • вибір обладнання;
 • монтажні, пусконалагоджувальні роботи;
 • здача об'єкта в експлуатацію «під ключ»;
 • поставки скрапленого газу;
 • надання газгольдерів в оренду;
 • сервісне обслуговування.


На сайті ukravtonomgaz.ua представлений каталог з переліком обладнання, яке допоможе організувати вигідний бізнес, а також комфортні умови проживання і роботи. Уточнити деталі, пов'язані з рішенням конкретного завдання, можна за допомогою онлайн-заявки або опції «Замовити дзвінок».