Заправка газ

04 листопада, 12:19

Газові заправки: що собою представляють?


В останні роки в Україні відзначається стрімко збільшується кількість новобудов. Там, де раніше були пустирі, промзони або приватний сектор, зараз стоять стильні багатоповерхівки з оригінальними фасадами. Це стосується будь-якої області, житлові комплекси виростають за кілька років як в межах міста, так і в передмісті.

 Стрімке збільшення мешканців в новобудовах також збільшує трафік, а зростаюче число автомобілів вимагає забезпечення паливом, з яким одна-дві заправки не справляються. Розвиток інфраструктури, крім різних магазинів, супермаркетів, аптек, включає також відкриття нових АЗС.



 Різницею в цих двох абревіатурах, які позначають заправні станції, є тип палива. Якщо на звичайній АЗС користувачі мають можливість заправити свій автомобіль однієї з найбільш популярних марок бензину, то АГЗС забезпечує можливість заправити автомобіль, який працює на газі.

 У зв' язку з тим, що газ вигідніший як паливо і при установці на автомобіль ГБО власник отримує ряд переваг, кількість таких машин зростає, як і популярність даної послуги в автосервісі. Це ж робить АГЗС рентабельним бізнесом: відкриваються як великі мережеві, так і локальні газові заправки. Які особливості має така заправка, який газ на ній використовується, а також в деяких інших нюансах вам допоможуть розібратися фахівці " УКРАВТОНОМГАЗ" .



АГЗС: особливості конструкції


Логіка побудови газової заправної станції схожа з бензинової. Залежно від кількості заправних колонок, підбирається площа близько 100 м2 недалеко від дороги з великою прохідністю транспорту за день. Це можуть бути як великі магістралі, так і траси районного, обласного та місцевого значення. Часто можна зустріти заправки однієї і тієї ж мережі по різні боки автодороги - незважаючи на близьке розташування один від одного, вони все одно є рентабельними, так як водіям не потрібно шукати розворот.

 У більшості випадків поруч із заправкою розташовуються і інші сервіси:

  • невеликий продуктовий магазин; 
  • кафе; 
  • точка з продажу автозапчастин; 
  • туалет.

 На таких автозаправках можна не тільки поповнити запас палива, але і відпочити, припарковавшись недалеко на спеціально відведеному місці, перекусити і навіть подрімати. Нерідко в безпосередній близькості можна також знайти автомайстерню, шиномонтаж або мийку - сучасні дороги максимально адаптовані як для тривалих робочих поїздок, так і для подорожей по всій країні.



Який вид палива використовується на АГЗС?


В якості палива на заправках використовується пропан-бутанова суміш, яка має масу переваг в порівнянні з бензином.



 Основними аргументами, які звучать на користь саме цього пального, є:

  • низька вартість - незалежно від стрибків курсу, газ дешевше бензину в 2,5-3 рази, що особливо відчутно, якщо автомобіль споживає велику кількість палива або використовується як основний вид транспорту; 
  • вище октанове число - цей показник позначає стійкість суміші до самозаймання в умовах високого тиску, дії якого піддається паливо в циліндрах двигуна внутрішнього згоряння. У порівнянні з тим же бензином, якісна пропан-бутанова суміш має перевагу в 10 відсотків, що дає можливість використовувати її в більш потужних автомобілях; 
  • екологічність - суміш пропану і бутану під час згоряння утворює набагато меншу кількість токсичних речовин, ніж бензин. Це приносить менше шкоди екології; 
  • менше зношує автомобіль - під час згорання в двигуні пропан-бутан не утворює нагар і не знижує мастильні властивості машинного масла.

 Таким чином, перевівши автомобіль на газ, можна не тільки істотно економити, але і використовувати ресурси автомобіля більш раціонально.


Пропан-бутан і метан?

Часто саме ці два газу потрапляють в порівняння. Справа в тому, що метан (природний газ) використовується як пальне в тепломережах і є, по суті, основним ресурсом, який забезпечує більшу частину населення країни такими необхідними послугами, як опалення, можливість приготування гарячої води, а також їжі на газових плитах.

 Якщо розглядати метан і пропан-бутановую суміш в якості основного ресурсу для газових заправок, то метан менш зручний, так як:

  • балони для його зберігання та перевезення набагато важче і дорожче як у виготовленні, так і в обслуговуванні; 
  • скраплення відбувається при кріогенних температурах на відміну від кімнатних для пропану; 
  • обсяг метану в одному балоні набагато менше, ніж пропан-бутану в таких же умовах.

 Це основні причини, чому пропан-бутановую суміш використовують як паливо не тільки для автомобілів, але і для систем автономної газифікації. Він є універсальним завдяки своїй високій теплопровідної здатності, невисокою ціною, простоті зберігання і транспортування.




" УКРАВТОНОМГАЗ" : що ми пропонуємо?


 На сьогоднішній день ми можемо пишатися не тільки сотнями наших проектів, які були розроблені і успішно введені в експлуатацію за останні 10 років, але і регулярно розширюється переліком послуг, якими користуються як приватні клієнти, так і малий, середній і великий бізнес.




ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!




 У список послуг, які ми пропонуємо, входить:

  • оцінка наявних у клієнта ресурсів для реалізації проекту; 
  • розробка проекту з урахуванням всіх особливостей місцевості, приміщення, а також інших факторів, які можуть вплинути на остаточний результат; 
  • підбір, закупівля і поставка всього необхідного обладнання; 
  • монтаж і підключення системи; 
  • введення в експлуатацію та тестування; 
  • забезпечення ремонтних і сервісних робіт; 
  • забезпечення об' єкта паливом.



 Завдяки великому досвіду, а також наявності ресурсів, ми можемо реалізовувати проекти в найкоротші терміни, надаючи якісні послуги по всій Україні. Користуючись нашими послугами в комплексі, клієнти мають можливість істотно економити, що, в свою чергу, позитивно позначається на їх фінансовому становищі.

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
13 лютого, 17:39
80
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
24 січня, 17:31
153
Запрошуємо всіх відвідати стенд ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ на міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024. Дана подія відбудеться 14 – 16 лютого 2024 в…
24 серпня, 9:49
129
Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!      Ціна нашої свободи набула…
07 серпня, 10:47
1,027
Директор компанії ТОВ "Укравтономгаз" Черненко Віктор Миколайович розповідає про перевагу використання газових електрогенераторів на метані та пропан…
19 липня, 11:12
539
Все більше підприємств обирають пропан (LPG)  як альтернативу природному газу через нестабільність цін та загрозу відключень трубопровідного газу…
03 червня, 10:24
191
В ЄС пропонується та планується зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) на скраплений вуглеводневий газ (LPG) до 5%. В Країнах…
10 травня, 17:17
228
BioLPG — це пропан, який виробляється з відновлюваної сировини, таких як рослинні відходи; його також називають відновлюваним пропаном і біопропаном…
07 травня, 20:07
393
Світова LPG Асоціація (WLPGA) підготувала презентацію про переваги використання синтетичного натурального газу (SNG) і звернулася до всіх учасників…
03 квітня, 18:15
139
30 березня 2023р. Європейською радою було прийнято постанову, яка продовжує строком на 1 рік добровільну мету держав, що входять до Європейського…
28 березня, 20:59
98
23 березня 2023 року Компанія ТОВ «Укравтономгаз» прийняла участь у  третій конференції циклу «Бізнес-трансформації на агроринку».   Конференція…
17 березня, 11:35
227
Шановні партнери!   Запрошуємо Вас відвідати конференцію БІЗНЕС-ТРАНСФОРМАЦІЇ НА АГРОРИНКУ   ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ: НОВІ РИНКИ,  ІНВЕСТИЦІЇ.  Захід…
15 вересня, 18:18
4,102
В жовтні LPG збереже вартісну різницю 1 Гігакалорії в 2 рази з природним газом для промисловості. З початку вересня 2022 року оптові ціни на…
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.