- 218
Тарифи на газ для населення в листопаді 2020 року
В Україні газом користується практично все населення. Цей природний ресурс служить джерелом для приготування їжі на газовій плиті, для опалення приміщень за допомогою газових котлів, підігріву води водонагрівачами. І обсяги споживання екологічно чистого виду палива - природного газу - тільки зростають. Ну і, як водиться в нашій країні, зростають тарифи. Листопад 2020 року стане черговим місяцем, з якого тариф (ціна) на газ для населення зросте, злетить угору.
За повідомленнями з Кабінету Міністрів ціна підніметься на цілих 55% (з 6958 гривень за тис.куб.м до 15000 гривень/тис.куб.м), що дуже вдарить по кишені соціально незахищених верств українських громадян. Свої дії Кабмін обґрунтовує вирівнюванням цін (внутрішньодержавних і ринкових). Мета - отримання нових траншів від МВФ.
Що робити, як вижити?
Отже, ціна на газ буде неухильно зростати, умови життя, відповідно, будуть незмінно погіршуватися. Простим громадянам доведеться з цим змиритися, пристосуватися, постаратися знайти альтернативне рішення. Допомога від держави у вигляді субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, монетизації субсидій (отримання живих грошей) за економію енергоресурсів, « теплих кредитів» , що надаються урядом для утеплення будинків, замін вікон, котлів, в повній мірі жодним чином не врятує малозабезпечених українців від зубожіння.
Що можна зробити в таких умовах:
- спробувати почати економити на витраті газу (використовувати мінімум газових конфорок або мікрохвильову піч для приготування їжі, приймати душ замість повної ванни, утеплити зовнішню частину квартири, будинки, встановити подвійні, потрійні склопакети, топити приватні будинки дровами, брикетами і так далі);
- економити сімейний бюджет (менше їсти, гірше одягатися, обмежити себе в розвагах, поїздках і так далі);
- повністю відмовитися від газозабезпечення, перейшовши на електрику як джерело опалення, підігріву води, приготування їжі;
- почати самостійно регулювати температуру в приміщенні, встановивши автоматичну систему опалення та підігріву води (датчики і ручки регулювання тепла на батареях опалення або автоматичне регулювання, підтримка потрібної температури повітря за допомогою кімнатних хронометричних термостатів).
І, нарешті, кращий вихід - стати повністю незалежним від державного газу, від централізованих поставок природного ресурсу, організувавши власне (індивідуальне) автономне газопостачання.
« УКРАВТОНОМГАЗ» : вихід є!
Зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ) пропан-бутан є ефективним, екологічним, економічним альтернативним паливом. Пропан-бутанова суміш дозволяє створювати автономні системи газозабезпечення, а значить, і опалення, і постачання гарячої води будь-яких об' єктів, будівель (комерційних, виробничих, приватних).
Компанія « УКРАВТОНОМГАЗ» вже протягом десяти років служить Україні, роблячи країну все більш енергонезалежною.
Організувавши у себе автономне газопостачання, ви отримаєте наступні переваги:
- істотну економію на опаленні, отриманні гарячої води;
- незалежність від централізованих поставок газу, гарячої води, опалення;
- внесення своєї лепти в екологію (пропан-бутанова суміш, згораючи, не утворює відходи, кіптява, не виділяє неприємних запахів);
- спокій за функціонування системи (наше газове обладнання надійно, довговічно, гарантовано якісне);
- комфортність користування системою протягом усього терміну експлуатації;
- стабільність і необмежену кількість отримання газу.
Наша компанія надає послуги продажу обладнання для газопостачання, розробки проектів систем автономного газопостачання, виконання будівельно-монтажних робіт, сервісного обслуговування, надання в оренду цистерн і газовозів.
Ми допоможемо вам стати незалежними, а значить, і вільними від несправедливих розцінок на природний газ!