- 1676
Газифікація будинку – гарантія безпеки та комфорту
Розвиток сучасних технологій і поліпшення якості життя призвели до того, що велика частина населення України вже не може проживати без визначеного комфорту, наприклад, водопроводу в будинку, електрики та інших благ цивілізації. Тому при виборі способу опалення свого приватного будинку більшість домовласників звертають увагу саме на простоту обслуговування і експлуатації. У порівнянні з усіма видами опалювальних котлів (на рідкому паливі, вугіллі, дровах і електриці), лідируючі позиції, звичайно, займає газове обладнання. Воно абсолютно не вимагає ніяких щоденних клопотів, як підсипка вугілля або дров і чиста димоходу від золи, при цьому вартість опалення набагато нижче, ніж дизельним паливом або електрикою. Але що ж робити людям, які придбали заміський ділянку далеко від цивілізації або проживають в невеликих шахтарських містах, в яких просто відсутня газова магістраль? Вихід є - це автономна газифікація, яка полягає в придбанні і установці власного резервуара для газу (газгольдера). Звичайно, всім знайомі балони, від яких працювали дачні газові плитки, але для опалення будинку такої ємності буде недостатньо.
Для яких цілей може використовуватися газгольдер?
Автономна газифікація - це не просто спосіб організувати опалення приватного або колективного будинку, а реальна можливість не залежати від тиску в загальному газопроводі або раптових відключень. Установка газгольдера дозволить вирішити відразу кілька завдань:
- опалення із застосуванням котельного обладнання;
- підключення всіх приладів, що працюють від газу, наприклад, газових плит і духовок;
- організація гарячого водопостачання як на основі використання проточних газових нагрівачів, так і двоконтурних котлів;
- харчування резервного газового електрогенератора;
- аварійне джерело сировини на промислових підприємствах, робота яких безпосередньо залежить від постійного тиску газу.
При цьому необхідно враховувати, що все що підключається обладнання повинно бути розраховане на роботу зі зрідженим газом, адже саме він використовується для заправки газгольдера. Це пов' язано з тим фактом, що природний газ, який йде по газомагістралі, набагато складніше зберігати, ніж ЗВГ. Зріджений газ є сумішшю пропану і бутану, пропорційне співвідношення яких залежить від поточної температури навколишнього середовища, що пов' язано з тим, що бутан випаровується гірше пропану при низьких температурах. Так, в зимовий період компоненти змішуються в співвідношенні 80/20, а в літній період - 50/50.
Переваги використання зрідженого газу
За сукупністю споживчих властивостей ЗВГ є ідеальним видом енергоносія, складаючи хорошу конкуренцію природному газу:
- скраплений газ менш вибухонебезпечний, ніж природний, так як він важчий за повітря. При витоку ЗВГ накопичується в щілинах підлоги або підвалі і швидко випаровується, тому його концентрація в повітрі не доходить до критичних величин;
- висока теплотворність, яка перевищує показники інших джерел тепла (вугілля, дров, солярки), тобто для отримання однакової кількості тепла буде потрібно менше спалити скрапленого вуглеводневого газу, ніж іншого палива. Таким чином, в перерахунку на вартість 1 літра зрідженого газу, він у декілька разів дешевше дизельного палива або електрики;
- екологічність використання - при горінні майже не виділяються зольні елементи;
- ЗВГ очищений від агресивних домішок, що в рази збільшує термін служби всього газового устаткування в будинку.
Сучасні теплосистеми, що працюють на зрідженій газової суміші, не вимагають постійного контролю і втручання людини, тому їх експлуатація зручна, комфортна, вигідна і безпечна.
Скільки коштує 1 літр зрідженого газу?
Вартість заправки газгольдера пропан-бутанової сумішшю безпосередньо залежить від кількості заправок, тому встановивши ємність великого об' єму, ви зможете істотно заощадити. Для того щоб автономна газифікація заробила на вашій території, необхідно придбати і встановити такі компоненти:
- газгольдер - ємність для газової суміші і залізобетонна плита, для доставки і монтажу яких необхідний маніпулятор зі стрілою, так як їх вага досить великий і вручну це зробити нереально;
- комплектуючі, такі як трубопровід, цокольний ввід, переходи, фітинги та інше;
- в разі установки підземного газгольдера необхідно враховувати вартість земельних робіт;
заправка ємності повинна проводитися не пізніше доби після монтажу всієї системи, при цьому вартість заправки буде залежати від обсягу газгольдера і від віддаленості об' єкта.
ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
Компанія " УКРАВТОНОМГАЗ" пропонує своїм клієнтам повний пакет послуг від закупівлі всього устаткування і комплектуючих для опалювальної системи в цілому до її повного монтажу, підключення всіх агрегатів і повної заправки в стислі терміни. Адже тільки проведення всього комплексу робіт однією організацією дозволить провести повний контроль і перевірку працездатності та готовності всіх вузлів і елементів перед запуском системи. До того ж замовлення установки " під ключ" дозволить заощадити сімейний бюджет, адже ви отримуєте гарну знижку, купуючи оптом все в одному місці.
Мета нашої компанії - повідомити кожному вигоди від використання скрапленого газу та зробити його доступним, тому ми готові запропонувати кожному клієнту оптимальний за ціною і термінами варіант, гарантуючи високу якість виконуваних робіт.