- 705
Автономні системи газопостачання: що потрібно знати?
Автономна газифікація з кожним роком стає все більш популярним способом забезпечення приватних і комерційних приміщень опаленням, можливістю приготування їжі й виконувати різноманітні операції, для яких використовується газоподібне пальне.
Такий варіант підключення має ряд переваг:
- можливість контролю витрат палива - як правило, все газове обладнання має спеціальні лічильники і вентилі, за допомогою яких можна регулювати подачу газу;
- гнучкість - такі системи проектуються з урахуванням всіх особливостей і цілей підключається приміщення, це дозволяє використовувати комунікації максимально ефективно;
- економічність - покупка газу для заправки автономної системи обходиться дешевше, ніж його використання при централізованому варіанті.
Залежно від конкретної ситуації, переваги можуть відрізнятися. Це пов' язано не тільки з економічними і експлуатаційними моментами, але і з можливістю підключитися до централізованої системи як такої. Іноді основною причиною, по якій вибирається варіант автономної газифікації, стає технічна неможливість підключення до загальної мережі.
Як відбувається заправка автономної системи?
Так як основним видом палива, яке використовується в автономних системах газифікації, є пропан, пропан-бутанова суміш або природний газ, для їх функціонування необхідна періодична дозаправка. Купити хороший газ можна на спеціалізованих заправках, найкращий варіант - це придбати його у постачальника обладнання, таку можливість своїм клієнтам надається компанія " УКРАВТОНОМГАЗ" .
Для того, щоб мати можливість транспортувати газову суміш, її спеціально зріджують і закачують в цистерни, конструкція яких залежить від типу газу, що перевозиться (для пропану або пропан-бутанової суміші умови скраплення і зберігання істотно відрізняються в порівнянні з умовами для природного газу), від способу транспортування (залізничним, автомобільним або морським транспортом), місткість може бути різною в залежності від виробника, максимальний обсяг залежить також від щільності суміші.
Зріджування і закачування виробляються за допомогою спеціальних насосів. Якщо мова йде про природний газ, то використовуються кріотехнології як при заправці, так і під час перевезення. Пропан або пропан-бутанова суміш мають інший діапазон робочих температур (мається на увазі скраплення і транспортування), його набагато легше забезпечити, так як вони знаходяться в рамках кімнатних показників.
Ж/д цистерни: місткість, особливості конструкції
Одним з найбільш швидких і безпечних способів транспортування є залізничні перевезення. Місткість залежить від виробника і типу вагона, ці значення варіюються в межах 30-70 тонн, деякі виробники можуть збільшувати ємність за індивідуальним замовленням.
У будь-якому з варіантів конструкція залізничної цистерни має обов' язкові складові:
- котел для суміші, що має форму циліндра з двома днищами в формі еліпса;
- платформа, на якій встановлюється котел - вона виконується в формі спеціальної рами, найчастіше має 4 осі, на ній встановлено все кріпильний обладнання;
- кріпильні хомути;
- сходи;
- майданчик з поручнями і запобіжним ковпаком - розташовується у верхній частині котла.
Додатково конструкція може мати теплоізоляцію або спеціальне обладнання для підігріву або підтримки стабільної температури вмісту - найчастіше такий підхід використовується при транспортуванні газу по території зі стабільно низькими температурами або можливістю їх різкого перепаду.
Також обов' язковими є прилади, що вимірюють стан вантажу. Це можуть бути датчики температури, тиску, додаткові індикатори, які сигналізують про витік.
Купівля ж/д цистерн: що потрібно знати?
Незважаючи на те, що одним з основних показників, за якими обирається жд цистерна, є її місткість, необхідно орієнтуватися на показники якості і безпеки. Так як для перевірки потрібне спеціальне обладнання та досвідчені фахівці, що витрачається багато часу, перше, на що варто звернути увагу:
- наявність у виробника дозволу і ліцензій на роботу з газовим обладнанням - це дозволяє не тільки виготовляти якісні вироби, але і давати на них гарантію;
- відповідність виробництва міжнародним стандартам;
- необхідна для виробництва і подальшого обслуговування матеріально-технічна база, власні розробки.
Також завжди потрібно враховувати умови, в яких буде здійснюватися транспортування. Сюди можна віднести дальність поїздок, сезонність, тривалість зберігання газу і т.д. Обов' язковою є виконання правил заправки і зливу для кожної суміші, на неї ж повинна бути орієнтована конструкція цистерни.
" УКРАВТОНОМГАЗ" : надійний постачальник
Незважаючи на привабливі знижки та вигідні умови, пріоритет завжди повинен бути у компаній, які професійно займаються проектуванням, установкою і обслуговуванням газового обладнання. Це, перш за все, гарантія безпеки - як для реалізаторів, так і для кінцевих користувачів.
ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
Якщо вам необхідний надійний партнер, який зможе забезпечити виконання всіх правил, компанія з великим досвідом і потенціалом - фахівці " УКРАВТОНОМГАЗ" готові запропонувати свої послуги. Ми спеціалізуємося не тільки на розробці і впровадженні газових систем, але і на їх повному обслуговуванні, включаючи заправку і транспортування паливних сумішей. Ми завжди готові обговорити всі вимоги замовника, а також запропонувати рішення, яке буде максимально їм відповідати, будучи при цьому абсолютно правильним з технічної точки зору з урахуванням всіх ризиків. Додатковою перевагою стане стовідсоткове відповідність вимогам безпеки і правильне оформлення повного пакету документів.
" УКРАВТОНОМГАЗ" : з нами надійно!