Автономна газифікація що це?

05 серпня, 17:38

Що таке автономна газифікація?


В даному випадку назва говорить сама за себе - це забезпечення будівлі газом за допомогою установки індивідуальної системи, без підключення до спільного газопроводу. Таким чином можна підключати як виробництва, так і приватні будинки або житлові комплекси.


Причини, за якими власник виробництва або зайстройщік може вибрати автономну газифікацію, можуть бути абсолютно різні:

 • приміщення, яке необхідно забезпечити газом, знаходиться в місцевості, де газопровід відсутній як такий;
 • є технічні або юридичні складності з підключенням до загальної мережі;
 • особливі вимоги до складу газу (як правіло.касается підприємств);
 • потрібні великі обсяги газової суміші.


Список може доповнюватися, в залежності від потреб та роду діяльності компанії. Для приватних клієнтів, які розглядають можливість автономної газифікації житлового приміщення, це, як правило, можливість самостійно планувати витрату газу і значно економити на його вартості.
Як відбувається підключення?


Слід розуміти, що в подібних питаннях потрібно звертатися до професіоналів. Так як мова йде про системи, які використовують горючу суміш, необхідно забезпечити не тільки високу ефективність, але і, в першу чергу, безпеку всієї системи.


Створення автономної газової мережі приміщення відбувається в кілька етапів, кожен з яких дуже важливий.

 • Створення проекту. Початковий етап, під час якого детально опрацьовується план приміщення, планованого до підключення. Обов' язково враховуються цілі, для яких воно буде використовуватися, і обсяг газу, необхідний для цього.
 • Підбір обладнання та комунікацій. До нього можна переходити після того, як проект погоджений і є необхідні розрахунки. В даному випадку підбирається резервуар, в якому буде зберігатися газова суміш, труби, з' єднувачі та інші комплектуючі для монтажу трубопроводу як зовні приміщення, так і всередині. Визначається точка підключення - це може бути, наприклад, котел або інше обладнання, що використовується для опалення та інших цілей.
 • Монтаж системи. Комунікації всередині і зовні будівлі можуть проводитися в різний час. Під час зовнішніх робіт встановлюється газгольдер - резервуар для зберігання газової суміші, забезпечується його захист. Потім монтується безпосередньо газопровід, який закінчується в точці підключення внутрішньої розводки.
 • Пуск і налагодження системи. Коли все готово, газгольдер заправляється необхідним обсягом газу, потім проводиться перевірка і налагодження газопроводу. Коли всі роботи виконані і підтверджена справність газопроводу, забезпечено необхідний рівень тиску в системі, виключена можливість протікання, переходять до етапу підключення внутрішнього обладнання.


Дуже важливо забезпечити високий рівень контролю на всіх етапах - від проектування до пускових робіт.


Що треба знати?

Кілька очевидних речей, які необхідно розуміти перед початком створення проекту і на кожному з наступних етапів.


 • Довіряйте професіоналам. Безумовно, у кожного є своє бачення остаточного результату і свої очікування. Перед тим, як приступати до робіт, необхідно озвучити проектувальнику всі свої побажання і обговорити можливість їх реалізації. Навіть якщо ви прочитали велику кількість літератури та переглянули десятки годин відео в інтернеті, практичний досвід завжди дорожче і ефективніше.
 • Не економте. Йдеться про розумне витрати коштів, але не варто економити на кількості запчастин або їх якості. Для підключення варто вибирати тільки нове обладнання і виробника, який добре зарекомендував себе на ринку, дає гарантії на свою продукцію. Це ж стосується і якості газової суміші. Тільки перевірені постачальники, навіть якщо у « знайомого дешевше» . Пам' ятайте: це, перш за все, ваша безпека.
 • Нове - не означає краще. Навіть якщо на ринку з' явився новий виробник, що пропонує супер інноваційні рішення, не варто поспішати. У питаннях роботи з пожежонебезпечними речовинами, до яких відноситься газ, варто зробити вибір на користь перевіреного обладнання, яке вже якийсь час використовується для таких цілей і показує свою ефективність і безпеку.


Дотримуючись цих простих правил, ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант.Які переваги має автономна газифікація?


Ми зібрали для вас кілька аргументів, які стають вирішальними при виборі типу постачання:

 • Можливість самостійно регулювати температуру в приміщенні. Особливо оцінять ті, хто стикався з необхідністю одягатися тепло або включати обігрівачі в період, коли опалювальний сезон ще не почався або вже закінчився. Те ж стосується і спеки, яку можуть створювати включені батареї в теплий період.
 • Економія. Можливість встановлювати низьку температуру в період відсутності вдома, відключати опалення, коли воно не потрібно, дозволить значно скоротити фінансові витрати.
 • Комфорт. Ніяких сезонних відключень гарячої води, профілактичних робіт і аварій на лінії, які можуть усуватися по кілька днів, поки все мерзнуть. Це той випадок, коли ви платите за послугу, яку реально отримуєте.


Питання витрат і управління витратою ресурсу актуальний не тільки для власників житлових приміщень, а й виробництв, складів. Ніяких несподіванок.
До кого можна звернутися для встановлення газової системи?


Якщо у вас виникла необхідність в підключенні житлового або комерційного приміщення до системи газопостачання і вам потрібен саме автономний варіант, компанія " УКРАВТОНОМГАЗ" зможе запропонувати вам найбільш підходящий варіант.


ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
Говорити про переваги роботи з нашою компанією можна досить довго, адже за 10 років роботи ми забезпечили газом не одну сотню приміщень, отримавши позитивні відгуки від задоволених клієнтів. Але давайте розглянемо цифри:

 • більше 300 великих об' єктів, які були успішно введені в експлуатацію, що говорить про великий досвід нашої команди;
 • 15 000 м3 - це обсяг встановлених газгольдерів, який постійно збільшується;
 • понад 50 000 тонн газу на рік - ми створили цілий ринок, де споживачі можуть отримувати якісну послугу за оптимальною ціною.


Нашому досвіду довіряють як приватні клієнти, так і великі корпорації, серед яких: Світоч, Roshen, Епіцентр, МХП. Це професіонали своєї справи, які цінують якість і вміють вибирати партнерів.


Будуйте майбутнє разом з професіоналами. Будуйте майбутнє разом з " УКРАВТОНОМГАЗ" !

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
01 жовтня, 21:54
283
Директор із стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Андрій Дорофеєв надав коментар щодо ситуації з економічної ефективності пропан-бутану на фоні…
03 вересня, 10:05
275
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило оцінку вартості газу в найближчі 2021-2022 рр. через істотне підвищення цін. Також перегляд…
25 травня, 18:25
104
ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь на найбільшому аграрному форумі Grain Storage Forum “ELEVATOR”     Головна мета Форуму долучити до обговорення…
20 травня, 20:42
53
20 травня 2021 року компанія ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" взяла участь у найактуальнішому заході дорожньої галузі "ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ…
13 квітня, 11:35
290
Сьогодні в Україні внаслідок подорожчання природнього газу актуальними стали альтернативні види палива, серед яких скраплений газ пропан бутан. Цей…
17 лютого, 11:33
223
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
09 лютого, 16:32
668
Шановні партнери! Запрошуємо Вас відвідати стенд ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021» яка буде проходити з 16-18 лютого 2021…
05 лютого, 10:26
143
Сьогодні 5 лютого 2021 року виповнюється 7 років ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ»!     ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" далі рухається вперед, інколи всупереч зовнішніх та…
30 грудня, 10:07
127
Шановні партнери! Команда ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб найсміливіші плани втілилися в реальність…
18 грудня, 18:04
373
 ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" вітає всіх учасників ринку скрапленого газу зі спільною перемогою! 18 грудня 2020 року закінчилось останне пленарне засідання…
16 грудня, 11:35
51,224
ПРОПАН-БУТАН - РІШЕННЯ ГАЗОВОЇ ПРОБЛЕМИ     В Україні скраплений газ пропан-бутан використовується  переважно як паливо для автомобілів (автогаз)…
07 грудня, 10:29
8,288
Українським автомобілістам обіцяють здорожчання автогазу на 4 гривні за літр, а чи здешевшає бензин на 2 гривні це велике питання. Дивіться…
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.