- 5622
: «Реалізація Плану енергостійкості:децентралізація теплопостачання та стратегічна роль LPG»
Вебінар відвідало понад 100 учасників онлайн, (200+ реєстрацій)! 🤝
Зокрема у вебінарі приймали участь представники органів місцевого самоврядування, бізнесу та фахівці енергетичної галузі, де обговорювались критично важливі питання енергонезалежності громад, та шляхи їх вирішення !
Також на вебінарі ми розбирали практичні кейси децентралізованого опалення громад за допомогою модульних котелень, державну стратегію плану енергетичної стійкості та конкретні технічні рішення.
В умовах паливної кризи та викликів опалювального сезону 2025-2026 рр., децентралізація теплопостачання та використання скрапленого газу (LPG) стають фуедаментом енегретичної безпеки України.

і по сумісництву один зі спікерів вебінару
Віктор Черненко, надав розширену інформацію, щодо автономної газифікації скрапленим газом LPG, та висвітлив переваги таких рішень для критичної інфраструктури та бізнесу, актуалізував інформацію на паливно-енергетичному ринку України та надав розгорнуті відповіді на задані питання під час вебінару.
👉 Для завантаження презентації від ТОВ Укравтономгаз перейдіть за посиланням:
[Автономна газифікація скрапленим газом LPG: Переваги для критичної інфраструктури та бізнесу]







Теплоенергетичний кластер України — єдина точка входу для комплексних рішень у сфері теплопостачання для громад та бізнесу
🔹Програма вебінару:
1. Вступне слово. Роль профільних об’єднань у забезпеченні енергостійкості. Державна стратегія та План енергостійкості
• Теплоенергетичний кластер України (ТКУ), Асоціація малих міст України
2. Теплоенергетичний кластер України: як об’єднання виробників допомагає громадам та бізнесу впроваджувати рішення для енергостійкості.
• Спікер: Андрій Гевко - Віцепрезидент Теплоенергетичного кластера України.
3. Модульні котельні: від проєкту до реалізації. Виробничі потужності та приклади впровадження від учасників Кластеру.
• Спікер: Анатолій Корж - Директор Броварського заводу котельного устаткування ARDENZ
4. 🔥Автономна газифікація LPG. Переваги для критичної інфраструктури та бізнесу в умовах кризи.
• Спікер: Віктор Черненко - Директор ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ».
5. Децентралізація теплопостачання на практиці. Досвід децентралізованого опалення громад за допомогою модульних котелень.
• Спікер: Уточнюєтся
6. Звіт про співпрацю з Київською ОДА: від стратегії до дій. Київська обласна державна адміністрація стала взірцем швидкої та практичної взаємодії з Теплоенергетичним кластером України
📍 Дата: 18 березня 2026 р. (м. Бровари): Запрошуємо на виставку енергетичного обладнання. У межах заходу відбудеться презентація «Програми стійкості систем життєзабезпечення Київської області». Це практичний майданчик для розроблення індивідуальних енергетичних програм для кожної громади.
7. Анонс програми масштабної події в теплоенергетиці
🏆 HeatTech Hackathon: Головна подія теплоенергетики.
Готуємося до масштабного обговорення інженерних рішень!
Тема: «Енергетична безпека України. Теплозабезпечення міст та громад».
📍Дата: 3- 4 квітня 2026 р., м. Київ.
8 . Cекція запитань та відповідей, підбиття підсумків.
📺Пропонуємо до перегляду відео “Енергетичний хакатон 21.02.2026: рятуємо Деснянський район від колапсу”
💡Теплоенергетичний кластер України рекомендує пропан як автономний вид палива для децентралізованого опалення там де не доступний природний газ.
📞 У разі запитань, звертайтеся:
📲 Телефон: +38 067 800 79 79
📧 E-mail: v.chernenko@ukravtonomgaz.ua
📢 Організатори : Теплоенергетичний кластер України і ТОВ “УКРАВТОНОМГАЗ”
✅Детально про діяльність Теплоенергитичного кластеру України - галузеве об’єднання українських виробників теплотехнічного обладнання, інженерних компаній читайте на сайті https://tcu.org.ua
✅ Детально про діяльність ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» - лідера ринку автономного газопостачання LPG читайте на сайті ukravtonomgaz.ua
📍 Підписуйтесь на Телеграм канал ТОВ “УКРАВТОНОМГАЗ” @Ukravtonomgaz
🔥Будуйте енергонезалежне майбутнє вже сьогодні!





