НЕХАЙ ПАЛАЄ ПРОПАН-БУТАН

16 грудня, 11:35

ПРОПАН-БУТАН - РІШЕННЯ ГАЗОВОЇ ПРОБЛЕМИ

 

НЕХАЙ ПАЛАЄ ПРОПАН-БУТАН

 

В Україні скраплений газ пропан-бутан використовується  переважно як паливо для автомобілів (автогаз) але в країнах Європи та Америки пропан-бутан широко використовується для систем газопостачання промислових підприємств та опалення приватних будинків.

 

НЕХАЙ ПАЛАЄ ПРОПАН-БУТАН

 

СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ ПРОПАН-БУТАН КРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА

 

То чому ж наші Європейські колеги обирають пропан як стратегічний вид палива?

По-перше, це швидкість та невелика вартість будівництва автономної системи газопостачання. Власнику будинку необхідно заплатити тільки за монтаж газопроводу, а ємність надає компанія, яка здійснює поставку газу на технічне обслуговування газового об’єкту.

По-друге, це вартість пропану, який коштує дешевше для систем опалення в порівнянні з природним газом. Це регулюється на державному рівні, шляхом відміни акцизного податку.

По-третє, це дотримання жорстких екологічних умов Європейського законодавства. При згоранні пропану утворюється меньше вуглекислого газу в порівнянні з дизельним паливом та вугіллям

 

НЕХАЙ ПАЛАЄ ПРОПАН-БУТАН

 

На 2021 рік заплановане збільшення ціни на природний газ та транспортування. Вже більше 1000 українських підприємвств переконалося в ефективності альтернативногопалива пропан-бутану. 

 

графикграфики

 

приемущества

 

фото

 

Україна має всі шанси позбутися газової залежності від інших держав за рахунок пропан-бутану. Вже сьогодні вартість теплової енергії, виробленої на скрапленому вуглеводневому газі (СВГ), дешевша від теплової енергії на природному газі метані, якщо прибрати з вартості СВГ акцизний податок. 

 

За нашими підрахунками для заміщення 1 млрд. куб. м. природного газу на рік необхідно приблизно 60-100 млн євро інвестицій в будівництво аварійно-резервної системи газопостачання скрапленим газом пропан-бутаном  LPG (Liquified Petroleum Gas).

 

ринок lpg

 

Польща є гарним прикладом реалізації стратегії енергонезалежності за рахунок пропан-бутану. Ця країна повністю відмовилась від постачання природного газу з Росії. Польщі вдалось досягнути газової незалежності не тільки за рахунок скрапленого природного газу (LNG), але й за рахунок скрапленого вуглеводневого газу (LPG). У всій Польщі експлуатується понад 110 000 ємностей для зрідженого газу. Використання пропан-бутану для систем опалення, що працюють на ємностях та балонах, становить понад 700 000 тонн на рік, що в енергетичному еквіваленті дорівнює майже 1 млрд куб.м природного газу. Причиною популярності пропан-бутану для систем опалення є його порівняно нижча вартість у зв’язку з відсутністю акцизного податку на газ LPG, який використовується для опалення.

 

Пропан-бутан може гарантувати не тільки безперебійну роботу газотранспортної системи, а також може використовуватись для генерації електроенергії України. Місія "УКРАВТОНОМГАЗ" полягає в реалізації енергобезпеки населення України шляхом створення інфраструктури та доставки скрапленого газу (СВГ) промисловим підприємствам. Своєю працею і енергією разом ми продовжимо розвиток стратегічних для країни джерел диверсифікації енергоносіїв. Впевнені, що пропан-бутан стане важливим інструментом енергетичної безпеки України.

 

 

порівняння властивостей палива
КАЛЬКУЛЯТОРИ
Калькулятор опалення будинку
Калькулятор енергоефективності
Калькулятор доставки газу
Конвертер величин

переваги та недолікипереваги та недоліки

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.