Як відкрити АГЗС?

16 жовтня, 14:12

АГЗС - що це?

Проїжджаючи по трасі обласного або районного значення, сьогодні все частіше можна побачити АГЗС - автомобільні газозаправні станції. Основною відмінністю від АЗС для простого обивателя є тип палива, в якості якого, переважно, використовується суміш пропану і бутану.


 Зростаюча популярність цього виду палива, незважаючи на явне відсутність дефіциту традиційного бензину, пояснюється різницею в ціні, яка в 2,5, а то і в 3 рази нижче. Витрати невеликої суми на переобладнання автомобіля і установку на нього ГБО дозволять в перспективі значно заощадити на паливі, особливо, якщо автомобіль використовується як основний вид транспорту для частих поїздок. Послуга модифікації авто доступна у всіх населених пунктах України, тому відкриття АГЗС є перспективним напрямком для розвитку власної справи.


 Якщо ви вирішили зайнятися відкриттям газової заправки, необхідно розуміти, що існує ряд рекомендацій і певна послідовність дій, якої необхідно дотримуватися для того, щоб інвестиції змогли швидко окупитися, а АГЗС почала приносити прибуток якомога швидше.


 Розібратися в цих питаннях вам допоможуть фахівці " УКРАВТОНОМГАЗ" .Як відкрити АГЗС?

Першим і найголовнішим пунктом є складання докладного бізнес-плану з залученням досвідченого юриста, який зможе визначити, яка документація і дозволи повинні у вас бути для того, щоб АГЗС не тільки працювала, але і була законною.


 Далі необхідно опрацювати наступні пункти:

  • земельну ділянку під заправку; 
  • закупівля обладнання для АГЗС; 
  • договір з постачальником паливної суміші; 
  • підбір співробітників.

 Виходячи їх цих цифр, ви зможете орієнтовно розрахувати рентабельність такого бізнесу, адже кожен з пунктів включає ряд факторів, які необхідно врахувати при розрахунках. Також необхідно спочатку розуміти кількість планованих заправок в перспективі: буде це одна точка або ви хочете створити мережу. Розуміння планованих обсягів допоможе домовитися з постачальниками про більш вигідних умовах, адже опт - це завжди дешевше, а також правильно побудувати систему управління персоналом.


 Якщо на якомусь з етапів ви розумієте, що знань або досвіду у вас недостатньо, найкраще звернутися до професіоналів. Це допоможе уникнути частих ситуацій, коли будівництво зупиняється через брак фінансування або інших технічних нюансів.Відкриття заправної станції: що потрібно знати?

Так як одним з ключових питань є підбір і покупка земельної ділянки, розглянемо цей процес більш докладно.


 Мінімальна площа, яка необхідна для ефективного облаштування АГЗС - не менше 100 м2. У безпосередній близькості не повинні бути розташовані будь-які сільськогосподарські об' єкти (ферми і т.д.), а також заповідники або землі з підвищеним рівнем пожежонебезпеки або ризиком затоплення, ерозійними грунтами. Для того, щоб забезпечити потік клієнтів, ця ділянка повинен перебувати в безпосередній близькості від великих трас або магістралей, а також мати зручні шляхи під' їзду.


 Закуповувати обладнання необхідно у компанії, яка знаходиться давно на ринку і має ресурси не тільки для його установки, а й для подальшого ремонту, обслуговування. Як правило, такі компанії також надають своїм клієнтам можливість покупки палива на більш вигідних умовах при комплексному обслуговуванні.


 Що стосується підбору персоналу, то тут дуже важлива стратегія розвитку. Якщо ви плануєте одну точку, то бухгалтера, двох або трьох заправників, касира і прибиральниці буде цілком достатньо. У випадку з плануванням мережі, необхідний управлінець, який буде розвивати її з нуля і, в подальшому, візьме на себе керівництво всіма точками, набір і навчання персоналу.Як зробити бізнес прибутковим?

Правильна маркетингова стратегія - це запорука прибутковості всієї кампанії. Адже саме вона є основою залучення клієнтів.


 Гнучка цінова політика, всілякі акції і програми лояльності для постійних користувачів зможуть зробити ваш продукт конкурентоспроможним і утримати отриманих клієнтів.


 Якщо спочатку АГЗС буде одна, необхідно, щоб її було видно з дороги, для цього потрібні яскраві, пізнавані вивіски з тематичним дизайном, а також стели з цінами на паливо, які будуть видні проїжджаючим автомобілям. Якщо графік роботи буде цілодобовим, найбільш раціональним стане використання світлодіодних вивісок і банерів, а також динамічної кольорової реклами.


 Одним з найбільш вигідних вкладень буде відкриття цілодобового магазину, де можна купити необхідні аксесуари для авто, а також перекусити як снеками, так і гарячою їжею. Санвузол і стоянка також будуть перевагою, так як залучать і той сегмент клієнтів, які використовують інший вид палива, але хочуть зробити зупинку під час поїздки.


 Правильно навчений і ввічливий персонал, який надає якісний сервіс - це один з моментів, який є серйозним аргументом для того, щоб клієнтам хотілося заїжджати на вашу заправку частіше, а також дозволяє уникати конфліктних ситуацій і непорозумінь.
" УКРАВТОНОМГАЗ" : чим ми можемо допомогти?


 Якщо, читаючи перші пункти, ви зловили себе на думці, що організувати відкриття заправки самостійно ви поки не можете, саме час звернутися до професіоналів.


 Ми зможемо не тільки провести якісний аудит і розробити ефективний бізнес-план, створити робочу модель АГЗС, а й надати якісне обладнання, забезпечити його правильну установку і підключення. Ми також є постачальником пропан-бутанової суміші, яка використовується в якості палива.


ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
 Великий досвід в організації заправних станцій дозволяє нам швидко і коректно зібрати всі необхідні документи для отримання дозволів і запустити бізнес в найкоротші терміни. При цьому ви будете мати повний доступ до всіх звітів на кожному з етапів.


" УКРАВТОНОМГАЗ" : нам довіряють! 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
31 травня, 22:38
85
Природний газ різко подорожчає. Постачальник газу "Нафтогаз Трейдинг" анонсує підвищення ціни для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) до 29.392 тисяч…
12 травня, 11:05
82
З початком військової агресії Росії на станціях заправок міст нашої країни став відчутним дефіцит бензину. У квітні місяці, коли на табличках…
12 травня, 11:16
63
Наскільки зросла середня ціна на газ? Розбираємось у цьому питанні.     Фактична ціна реалізації блакитного палива за квітень 2022 року в Україні…
25 січня, 12:53
116
ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь у Всеукраїнському практичному форумі "Власний елеватор" 25-26 січня на Арені Львів Щорічний масштабний форум —…
06 січня, 11:15
103
 Працюючи на пропан-бутані елеватор може заощадити до 1 млн грн/місяць в порівнянні з природним газом при сушінні 300 тонн зерна за добу. Значне…
10 грудня, 15:20
3,203
УВАГА! Зміни в отриманні ліцензії на зберігання пального для власних потреб після 1.01.2022р        Звертаємо увагу на те, що придбання, поставка…
11 листопада, 10:19
164
ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь на найбільшому асфальтному форумі "АВТОДОРЕКСПО 2021". Адреса проведення заходу: вул. Амстердамська, 1, Березівка…
01 жовтня, 21:54
514
Директор із стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Андрій Дорофеєв надав коментар щодо ситуації з економічної ефективності пропан-бутану на фоні…
03 вересня, 10:05
336
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило оцінку вартості газу в найближчі 2021-2022 рр. через істотне підвищення цін. Також перегляд…
20 травня, 20:42
70
20 травня 2021 року компанія ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" взяла участь у найактуальнішому заході дорожньої галузі "ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ…
13 квітня, 11:35
329
Сьогодні в Україні внаслідок подорожчання природнього газу актуальними стали альтернативні види палива, серед яких скраплений газ пропан бутан. Цей…
17 лютого, 11:33
245
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.