- 298
Ціни на природний газ, що поставляється від центральної мережі, формуються на основі ряду факторів, серед яких вартість палива як товару, а також витрати на транспортування, розподіл, постачання, націнка і ПДВ. При цьому на вартість імпортного газу істотно впливає курс гривні до долара. Таким чином, ціна природного газу досить висока, що змушує підприємців шукати альтернативні види палива, переходити на автономне газопостачання.
АГС працює на пропан-бутан, який в зрідженому вигляді знаходиться в спеціальних резервуарах - газгольдерах. Є два види ємностей - призначені для наземної і підземної установки. В українському кліматі більш актуальний підземний варіант, так як він не потребує додаткового обладнання для підтримки оптимальної температури - перебуваючи в землі, резервуар не схильний до критичного перепаду температур. Крім резервуара встановлюється:
- спеціальне обладнання всередині приміщення;
- прокладаються комунікації.
При використанні пропан-бутану в промислових масштабах для підтримки оптимального тиску в газоспоживаючого обладнання можу використовуватися випарні установки. Автономна газифікація зробить вас незалежними від політичної ситуації в країні, тарифів, встановлених комунальними службами. Резервуари для пропан-бутану герметичні, що виключає можливість витоку, крім того, цей газ абсолютно екологічний - він не виділять шкідливих продуктів при згорянні, не має неприємного запаху.
Для багатьох підприємств підключення до центрального газопостачання є невигідним. Це пояснюється рядом факторів, серед яких:
- розташування - багато підприємств розташовані за межею міста, а також в населених пунктах, куди провести комунікації від центральної магістралі буде коштувати дуже дорого або неможливо по ряду технічних причин;
- економічність - пропан-бутан коштує дешевше, ніж природний газ, крім того, ви не будете залежати від тарифів, регульованих комунальними службами;
- стабільність - центральне газопостачання не відрізняється стабільністю - часто спостерігаються перепади тиску, в той час як автономна газифікація забезпечує безперервну, безперебійну подачу.
Крім того, через зношеність обладнання і комунікацій можуть виникати поломки, на усунення яких потрібен час, а для більшості підприємств необхідна постійна подача газу. Саме тому багато підприємців встановлюють резервне автономне газопостачання, яке дозволяє не зупиняти процес виробництва в разі екстреного відключення центральної подачі. Якщо ви хочете перевести підприємство на автономне газопостачання, то варто звернутися до професіоналів своєї справи - фахівцям компанії «УКРАВТОНОМГАЗ». Всі роботи будуть виконані швидко, якісно, надійно.