- 84043
Газифікація приватного будинку - чи варта гра свічок?
Стратегія ціноутворення, якої дотримуються в останні роки представники правлячих кіл нашої країни, змушує багатьох всерйоз задуматися про реалізацію можливості створення автономної системи опалення та гарячого водопостачання. Постійно зростаюча вартість енергоносіїв, захмарні тарифи є підставою для вельми песимістичних прогнозів на найближче майбутнє. Щоб зберегти ступінь своєї платоспроможності на гідному рівні, і в результаті не втратити житло за комунальні борги, варто побудувати власну котельню, яка працює на зрідженому вуглеводневому газі.
Сьогодні не доведеться довго ламати голову, щоб знайти надійного союзника, знання і досвід якого допоможуть швидко і якісно вирішити завдання газопостачання будь-якої будівлі. Використання в якості палива зрідженій пропан-бутанової суміші дозволить за короткий період часу окупити понесені витрати і забезпечить повну незалежність від організацій, що мають монополію на постачання і розподіл природного газу.
Щоб дізнатися, скільки коштує в Україні підключити скраплений газ в приватний будинок, досить скористатися вигідним, з точки зору ціни, комерційною пропозицією компанії "УКРАВТОНОМГАЗ", фахівці якої допоможуть розробити відповідний проект і провести ряд необхідних заходів з метою отримання дозвільних документів.
Послідовність робіт
Перш, ніж визначитися з розміром бюджету, який дозволить повною мірою реалізувати завдання газопостачання будинку, необхідно попередньо вибрати земельну ділянку під установку котельні, вивчити склад грунту, підготувати фундамент для розміщення ємності для зберігання ЗВГ.
На Наступний етапі придется скористати послуги проектної организации для розробки схеми котельні під конкретнішими обладнання або прідбаті готов об'єкт. Сучасні інженерні технології дозволили создать мобільні модульні конструкції, Які складаються з окремим блоків, зібраніх в Заводська условиях. Компактна блочної котельні Повністю автоматизована и не требует постійного контролю з боку людини. При вінікненні позаштатної ситуации користувач сповіщається системою сигналізації.
Приблизний перелік робіт по газифікації будинку включає:
- установку резервуара з газом на підготовлену бетонну платформу;
- прокладку трубопровідної системи до будинку або котельні;
- підключення обладнання, яке споживає газ (котел, плита);
- проведення пусконалагоджувальних робіт.
Газгольдер заповнюється ЗВГ на 90%, а решту займає пар. Випаровування зрідженій субстанції відбувається в міру споживання парової фази. Періодичність заправки резервуара залежить від його об'єму і потужності використовуваного обладнання.
Перелік необхідного обладнання
Щоб провести в будинок газ за прийнятну вартість, необхідно підібрати оптимальні моделі газового обладнання, великий асортимент якого представлений в електронному каталозі сайту ukravtonomgaz.ua (Україна). Оптимізувати видаткову частину можна за допомогою фахівців компанії "УкрАвтономГаз", мають професійні знання і великий практичний досвід в питаннях газопостачання приватних і комерційних об'єктів.
ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
Найчастіше в переліку товарів, рекомендованих для оснащення газових котелень, присутні:
- котли;
- регулятори тиску газу;
- фільтруючі елементи;
- запірна/запобіжна арматура;
- контрольно-вимірювальні прилади;
- насоси;
- випаровувач.
На поточний момент може створюватися враження, що будівництво автономної котельні - досить клопітка справа, а ціна необхідних ресурсів досить велика. Однак в майбутньому така передбачливість змусить переконатися в правильності обраного рішення.