Зріджений нафтовий газ економить бензин

12 травня, 11:05

З початком військової агресії Росії на станціях заправок міст нашої країни став відчутним дефіцит бензину. У квітні місяці, коли на табличках більшості АЗС засвітилися ціни тільки на газ, багато громадян оцінили наявність в автомобілі газової установки.

 

Зріджений нафтовий газ економить бензин

 

Оцінили газ також і трейдери, оскільки нерегульована ціна на нього дозволила продовжувати працювати та отримувати бодай якісь кошти, не закриваючи заправку повністю.

Чому сталося так, що на АЗС немає бензину, а газ є? Адже саме цей сегмент ринку завжди був найбільш залежним від постачання з РФ, Білорусі та Казахстану (за даними 2021 року – на 73%). Але якщо розглядати постачання по місяцях, то вони суттєво різняться. Наприклад, у літні місяці було вигідно транспортувати газ із країн ЄС: Угорщини, Польщі, Литви та інших. В результаті більшістю українських трейдерів було налагоджено нові шляхи постачання із заходу, сформовано бази контактів. Вивчивши логістичні особливості, довелося також привести у відповідність до вимог Євросоюзу бензовози. Мобільні та маневрені авто швидко наповнили сховища.

 

Нерегульована ціна на нього дозволила продовжувати працювати та отримувати бодай якісь кошти, не закриваючи заправку повністю.

 

З поставками бензину та дизпалива ситуація виглядала дещо іншою. З початком війни у трейдерів не було такого досвіду постачання і виникло безліч складнощів, нюансів та обмежень.
Найімовірніше, навіть після нормалізації ситуації з ринком бензину та дизпалива, попит на скраплений газ не впаде, а сфера встановлення газобалонного обладнання виживе та існуватиме і надалі. Це обумовлено як мінімум двома причинами, які ми бачимо вже зараз:

1) власна енергетична безпека,
2) значна економія (30 грн. за газ проти 37 грн. за бензинове паливо).

Постачання палива незабаром має налагодитися, потрібно лише трохи почекати. Не варто сіяти паніку та заправляти каністри. Економна витрата палива, без зайвих, випадкових поїздок – це один із елементів нашої перемоги!

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.