ЗМІНИ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ З 01.01.2017 ДФС УКРАЇНИ

09 грудня, 15:22
Повідомлення для акцизних паливних складів

Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі»

Передбачено, що акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування навантаження-розвантаження, зберігання пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі, які зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі (п. 230.1 ст. 230 Кодексу).

Норма набуває чинності з 01.01.2017.

Дія проекту постанови поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які здійснюють які здійснюють виробництво, оброблення (перероблення), змішування навантаження-розвантаження, зберігання пального.

З повним текстом Ви можете ознайомитися на офіційному сайті ДФС України

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» з кожним днем успішно впроваджує на ринку нафтопродуктів високоточні (клас точності 0,1%) електронні масові витратоміри для управлінського і комерційного обліку з оперативною онлайн-передачею даних прямо на сервер клієнта для контролю цієї інформації звіряючи з тією, яку подають працівники в своїх звітах і ТТН.

 

Ми робимо вклад в розвиток ринку за допомогою автоматизації і впровадження інноваційних технологій на ринок нафтопродуктів.

Подивіться на фото нижче. Це один з останніх запущених нами газовозов з Кориолісним масовим витратоміром, які вже «розливаються» по об'єктам нашої країни.

ЗМІНИ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ З 01.01.2017 ДФС УКРАЇНИ

Відео роботи витратоміра Ви можете переглянути тут

Такі витратоміри Ми уже встановлюємо на акцизні склади зберігання (ГНС, нафтобази) контрагентів з передачею даних. Це дозволяє:

  • уникнути штрафів ДФС за недотримання закону про обладнання акцизних складів лічильниками-витратомірами;
  • бачити кожне відвантаження в онлайн режимі як з ГНС в газовоз так і з газовоза в об'єкт;
  • уникнути недостач пов'язаних з несанкціонованими відборами ресурсу працівниками компанії за рахунок передачі даних фактичних відвантажень, а не тієї, яка подана у звітах чи написана в ТТН.

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.