ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ НА МІЖНАРОДНІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2021»

17 лютого, 11:33

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

 

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ У ЗЕРНОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 

Запрошуємо Вас відвідати стенд ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ», де можна ознайомитися з діяльністю компанії, отримати консультацію щодо автономного газопостачання пропан-бутаном зерносушарок та елеваторів та отримати спеціальні умови співпраці.

 

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ У ЗЕРНОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 

На виставці вже багато зацікавлених відвідувачів щодо питання переводу на пропан зерносушарок та елеваторів. Адже пропан це - вигідно та безпечно. БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://www.invitation.kiev.ua/index.php?lang=uk-UA

 

 

Запрошуємо відвідати міжнародну виставку інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології» 16-18 лютого за адресою: Броварський проспект, 15, м. Київ, Міжнародний виставковий центр. А також отримати детальну консультацію щодо газопостачання пропан-бутаном у наших фахівців.

 

карта

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.