17 февраля, 11:33

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

 

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ У ЗЕРНОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 

Запрошуємо Вас відвідати стенд ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ», де можна ознайомитися з діяльністю компанії, отримати консультацію щодо автономного газопостачання пропан-бутаном зерносушарок та елеваторів та отримати спеціальні умови співпраці.

 

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ У ЗЕРНОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

 

На виставці вже багато зацікавлених відвідувачів щодо питання переводу на пропан зерносушарок та елеваторів. Адже пропан це - вигідно та безпечно. БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://www.invitation.kiev.ua/index.php?lang=uk-UA

 

 

Запрошуємо відвідати міжнародну виставку інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології» 16-18 лютого за адресою: Броварський проспект, 15, м. Київ, Міжнародний виставковий центр. А також отримати детальну консультацію щодо газопостачання пропан-бутаном у наших фахівців.

 

карта

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
лет
Успешной работы
300
объектов
Смонтированных под ключ
15 000
куб.м
Суммарный объем газгольдеров
50 000
тонн
Создан рынок LPG в год
НАМ ДОВЕРЯЮТ
Банер
БЕСПЛАТНАЯ ГАЗИФИКАЦИЯ
Ограниченному количеству клиентов мы предоставляем оборудование и монтаж автономного газоснабжения бесплатно на условиях наших поставок газа. Если Вы хотите получить коммерческое предложение заполните форму ниже.