ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»

11 грудня, 15:40

5 грудня 2019 року ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" взяли участь у масштабній події у сфері дорожнього будівництва – форум «Розвиток та безпека місцевих доріг». Організатором заходу була Рівненська ОДА спільно з Всеукраїнською дорожньою Асоціацією. За ініціативи та підтримки голови Рівненської ОДА Коваля Віталія Станіславовича. Понад 400 експертів обговорювали питання пов’язані з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення. Та перспективи і плани фінансування на 2020 рік. 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» вдало співпрацює з учасниками дорожнього будівництва, а саме: Автомагістраль, Онур, Енергетичне Дорожнє Будівництво. Та успішно встановлює системи газопостачання зрідженим газом (пропан-бутанова суміш) за запитами партнерів. 

Зріджений нафтовий газ (LPG), який також називають пропан-бутан є альтернативою природному газу, дизельному паливу і мазуту, які використовуються зараз на асфальтних заводах.

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»

 

Велику зацікавленість проявили учасники події до систем газопостачання для асфальтного заводу та бітумних баз. Багато компаній зіткнулися з екологічною невідповідністю палива, наприклад дизеля та мазуту. В наслідок чого встановлення обладнання газопостачання пропан-бутану вирішує екологічну проблему, особливо поблизу населених пунктів. А також привернуло увагу скорочення витрат, тому що у порівнянні з дизельним паливом пропан-бутан на 30% дешевше.

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.