ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "НОВІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНЕКОНОМІКИ У СФЕРІ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА"

16 жовтня, 13:07

16 жовтня 2020 року компанія ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" взяла участь у найактуальнішому форумі дорожньої галузі – "НОВІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНЕКОНОМІКИ У СФЕРІ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА".  На форумі обговорюється все про затверджену редакцію, її застосування та перспективи нового дорожнього сезону. Організатором заходу є Всеукраїнська дорожня Асоціація, яка протягом року веде широку дискусію між бізнесом та органами державної влади задля вирішення найбільш проблемних моментів в дорожній галузі. 

 

https://roadforum.com.ua/

 

Про Захід

Методичні рекомендації щодо методології закупівель у дорожній галузі нарешті затверджені наказом Мінекономіки та набули чинності. Дорожня галузь стала першою, де запроваджено Методичні рекомендації щодо методології закупівель.

Без сумніву, для галузі це є важливим етапом розвитку та потребує конструктивного діалогу між представниками влади та бізнесу, котрий ми, як Всеукраїнська дорожня Асоціації, готові вибудовувати.

Форум проведено у формі відкритої платформи для обговорення в широкому колі нових правил гри з усіма зацікавленими учасниками галузі.

 

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "НОВІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНЕКОНОМІКИ У СФЕРІ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА"

 

Для діалогу між бізнесом та владою було запрошено:

 • Міністра інфраструктури України
 • Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
 • Міністра розвитку громад та територій України
 • Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
 • Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
 • Голову Антимонопольного комітету України
 • Директора ДП "ДерждорНДІ"
 • Виконавчий директор CoST Ukraine
 • ГО "Трансперенсі Інтернешенл України"
 • Представника Американської торгівельної палати
 • Президента Національної асоціації дорожників України
 • Виконавчого директора Офіс ефективного регулювання BRDO
 • Юристів-партнерів ВДА
 • Громадську раду при Укравтодор
 • КТН, доцента Національного транспортного Університету

 

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМ "НОВІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНЕКОНОМІКИ У СФЕРІ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА"ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМ "НОВІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНЕКОНОМІКИ У СФЕРІ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА"

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» - лідер в галузі встановлення систем автономного газопостачання пропан-бутаном вдало співпрацює з учасниками дорожнього будівництва, такими як:

 • Автомагістраль
 • Онур
 • Енергетичне Дорожнє Будівництво

 

 

 ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" успішно встановлює системи газопостачання зрідженим газом (пропан-бутаном) за запитами партнерів. Зріджений нафтовий газ (ЗВГ), який також називають пропан-бутан є альтернативою природному газу, дизельному паливу і мазуту, які використовуються зараз на асфальтних заводах. Також скраплений газ вирішує такі проблеми як, крадіжки палива, забруднення навколишнього середовища при виробництві асфальту та інші. 

 

 

Велику зацікавленість проявили учасники форуму до систем газопостачання для асфальтного заводу та бітумних баз. Багато компаній зіткнулися з екологічною невідповідністю палива, наприклад дизеля та мазуту. В наслідок чого встановлення обладнання газопостачання пропан-бутану вирішує екологічну проблему, особливо поблизу населених пунктів.

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА II ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ 2020-2021"

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА II ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ 2020-2021"

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА II ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ 2020-2021"

 

ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» НА II ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ "ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ 2020-2021"

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.