КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ ВИРОБНИКІВ ЦУКРУ

09 грудня, 16:00

Компанія ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» взяла участь у першому міжнародному конгресі, який об’єднав виробників та переробників цукрових буряків. Захід проводився 28 лютого 2017 року в Концерт-холі «Оазис» у м. Київ.

Лідер ринку зрідженого газу пропан-бутану компанія «Укравтономгаз» запропонувала рішення енергетичної кризи в Україні, повідомивши про альтернативний вид палива пропан-бутан та забезпечення енерготичної безпеки підприємствам, у яких нестачі природнього газу. Особливу зацікавленість резервними системами газопостачання виявили директори та власники цукрового бізнесу.

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на початку міжнародного конгресу повідомив, що 2016 рік видався позитивним для галузі і теперь перед виробниками постала нова амбітна задача

В програмі події було розглянуто основні питання розвитку галузі як в Україні, так і світі, проблема підвищення ефективності, як економічної так і енергетичної. Значну увагу було представлено покращенню якості буряку та цукру, біопаливу та експортним перспективам.

 

В актуальному заході приймали участь власники, керівники та ТОП-менеджемент всіх цукрових заводів, компаній та найпотужніших підприємств, які займаються виробництвом буряку. До участі в заході також запрошувались представники влади, контролюючих органів, посольств, міжнародних організацій та фінансових установ, ЗМІ. Загалом в події взяли участь 400 представників цукрової галузі — виробників та переробників буряку.

 

КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ ВИРОБНИКІВ ЦУКРУ

 

Вони ознайомилися як із кон’юнктурою ринку, технологічними підходами до виробництва, постачання, переробки буряку, так і підходами до розширення асортиментного ряду та нарощування експорту.

 

КОМПАНІЯ УКРАВТОНОМГАЗ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ ВИРОБНИКІВ ЦУКРУ

 

Цукрова галузь в Україні відновлюється та має перспективи розвитку у своєму напрямку, завдяки значному експорту. З кожним роком заводи підвищують потужність та покращують якість продукції. Наступної весни експерти прогнозують, що площі посівів цукрових буряків значно примножаться, так як український цукор користується попитом на світовому ринку – розміри експорту цукру виріс втричі і відвантаження продовжуються

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.