Скільки коштує газифікація будинку?

14 серпня, 17:19

Автономна газифікація приватного будинку


Незважаючи на активний розвиток технологій в світі, і в Україні зокрема, для того, щоб повністю забезпечити опалення та необхідні комфортні умови в приватному будинку, в якості основного ресурсу використовується газ. У випадку з підключенням до централізованого газопроводу - це природний газ зі стандартними тарифами для населення і встановленими лічильниками на газовій трубі. Але бувають випадки, коли побудований приватний будинок не має можливості підключення до загальної мережі. Це може бути пов' язано як з особливостями обладнання, так і з банальною відсутністю комунікацій в районі будівлі. Найбільш раціональної в такому випадку є автономна газифікація.Вона передбачає установку резервуара зі скрапленим пальним (в основному, це пропан або пропан-бутанова суміш) за межами будівлі і його підключення за допомогою прокладки власних труб. Це дає можливість не тільки забезпечити комфортні умови проживання за рахунок покриття всіх потреб - в обігріві приміщення, нагріванні води, можливості приготування їжі, але і значно заощадити на самому ресурсі. Але тут виникає інше питання.Скільки коштує автономна газифікація приватного будинку?


В даному випадку з упевненістю можна відповісти, що єдиної ціни для всіх випадків немає. Вартість газифікації розраховується, виходячи з ряду показників.


  •  Складність проекту. Сюди входить площа будинку, розміщення резервуара з пальним (газгольдера), способів введення та підключення труб, а також внутрішніх комунікацій: розведення опалення, кількість точок підключення і т.д. - все розраховується індивідуально.
  •  Кількість обладнання. Знову ж таки - чим більше одиниць: резервуар, газовий котел, з' єднувальні труби, внутрішні системи, тим вартість буде вище. Також вона залежить і від компанії-виробника.
  •  Кількість послуг. Найбільш правильним буде варіант « під ключ» - коли одна компанія займається проектуванням, закупівлею, установкою і підключенням обладнання, а також подальшим забезпеченням паливом.

 Варто зазначити, що первинне вкладення в такий проект повністю окупається в найближчі кілька років - в залежності від інтенсивності використання і кількості підключених послуг. Такі роботи можна проводити поетапно: проект, закупівля, установка, підключення. Це може продовжити термін реалізації, але може спростити процедуру за рахунок можливості розбити платежі, що особливо зручно у випадках, якщо будинок тільки будується.
Які переваги у автономної газифікації?


У разі, якщо можливість підключення будинку до загальної мережі все-таки є і ви вибираєте, який з варіантів буде найбільш вигідним і ефективним, варто врахувати всі переваги.


  •  Економія. Йтиметься про паливо. При підключенні до магістрального трубопроводу великої енергетичної компанії вам буде поставлятися природний газ за тарифами, в яких також враховані послуги компанії, що набагато дорожче, ніж пропан або пропан-бутанова суміш - вона не поступається за ефективністю, але коштує набагато дешевше в закупівлі.
  •  Комфорт. Завдяки можливості самостійно регулювати інтенсивність і час подачі, ви можете забезпечити завжди комфортну температуру в будинку без прив' язки до опалювального сезону. Більше ніякої спеки або холоду.
  •  Гнучкість системи. Індивідуальний проект дозволяє підібрати найбільш ефективне й економічно вигідне обладнання. Як приклад - котли з программаторами, які дозволяють регулювати температуру в будинку протягом дня дистанційно.


 Для досягнення максимального ефекту необхідно всі ці моменти обговорювати з проектувальниками на етапі створення проекту. Кваліфікований фахівець завжди в курсі останніх інновацій і зможе запропонувати найбільш ефективне рішення.
Що потрібно знати?


Приймаючи рішення не підключати будинок до централізованої мережі, а організувати індивідуальне газопостачання, необхідно обов' язково врахувати деякі нюанси.


  •  Яким би новим, прогресивним і екологічним не було обладнання, воно вимагає регулярного технічного обслуговування. В даному випадку необхідно максимально відповідально поставитися до питань обслуговування та перевірки обладнання, так як від цього залежить не тільки його ефективність, але і ваша безпека.
  •  Не можна економити - на якісному паливі (адже завжди є той, хто запропонує дешевше), на обладнанні з усією необхідною документацією, на проекті і розрахунках.
  •  Не потрібно самостійно ремонтувати. Навіть якщо є досвід і втручання потрібне мінімальне. Обслуговуванням, ремонтом, установкою і заправкою повинні займатися тільки фахівці компанії, яка робить проект. Вони в курсі всіх нюансів і знають, як діяти в непередбачених ситуаціях.


 Якщо ви приймаєте рішення про встановлення системи індивідуального газозабезпечення, необхідно приймати на себе відповідальність за правильне її використання.


Чому варто вибрати " УКРАВТОНОМГАЗ" ?


Тому що у нас є необхідна база, за допомогою якої ми зможемо забезпечити ефективне, а головне, безпечне підключення вашого будинку до газової системи. Це той випадок, коли дозвільна документація і ліцензії гарантують клієнтам виконання всіх правил і приписів на кожному етапі інтеграції нового підключення.


 При цьому ми завжди проявляємо гнучкість і клієнтоорієнтованість - під час створення проекту наші фахівці завжди враховують всі побажання клієнта і підбирають найбільш ефективні способи їх реалізації.


ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!
 Одним з основних переваг для наших клієнтів є великий перелік послуг, який не обмежується встановленням кінцевого обладнання - ми забезпечуємо замовників якісним паливом і виконуємо необхідне обслуговування, ремонтні роботи. Укладаючи договір з нашою компанією, ви отримуєте надійного партнера на довгі роки. Ціни на всі наші послуги при цьому - більш ніж лояльні.


 Вибираючи компанію для установки системи автономної газифікації, звертайтеся в " УкрАвтономГаз" - з нами тепло, зручно і безпечно.

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
500
об’єктів
Змонтованих під ключ
50 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
100 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
15 серпня, 9:49
136
Звертаємо увагу наших покупців на тимчасовий дефіцит та здорожчання резервуарів для скрапленого газу пропан-бутану. У зв’язку зі стрімким…
31 травня, 22:38
158
Природний газ різко подорожчає. Постачальник газу "Нафтогаз Трейдинг" анонсує підвищення ціни для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) до 29.392 тисяч…
12 травня, 11:05
110
З початком військової агресії Росії на станціях заправок міст нашої країни став відчутним дефіцит бензину. У квітні місяці, коли на табличках…
12 травня, 11:16
93
Наскільки зросла середня ціна на газ? Розбираємось у цьому питанні.     Фактична ціна реалізації блакитного палива за квітень 2022 року в Україні…
25 січня, 12:53
127
ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь у Всеукраїнському практичному форумі "Власний елеватор" 25-26 січня на Арені Львів Щорічний масштабний форум —…
06 січня, 11:15
109
 Працюючи на пропан-бутані елеватор може заощадити до 1 млн грн/місяць в порівнянні з природним газом при сушінні 300 тонн зерна за добу. Значне…
10 грудня, 15:20
3,237
УВАГА! Зміни в отриманні ліцензії на зберігання пального для власних потреб після 1.01.2022р        Звертаємо увагу на те, що придбання, поставка…
11 листопада, 10:19
171
ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь на найбільшому асфальтному форумі "АВТОДОРЕКСПО 2021". Адреса проведення заходу: вул. Амстердамська, 1, Березівка…
01 жовтня, 21:54
553
Директор із стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Андрій Дорофеєв надав коментар щодо ситуації з економічної ефективності пропан-бутану на фоні…
03 вересня, 10:05
340
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило оцінку вартості газу в найближчі 2021-2022 рр. через істотне підвищення цін. Також перегляд…
20 травня, 20:42
73
20 травня 2021 року компанія ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" взяла участь у найактуальнішому заході дорожньої галузі "ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДОРОЖНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ…
13 квітня, 11:35
336
Сьогодні в Україні внаслідок подорожчання природнього газу актуальними стали альтернативні види палива, серед яких скраплений газ пропан бутан. Цей…
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.