ЗЕРНОСУШАРКИ НА ДИЗЕЛІ - ЗАБРУДНЮЮТЬ ЗЕРНО ДІОКСИНАМИ

09 грудня, 14:54

Чому пропан-бутан вигідний для зерносушарок і коментарі клієнтів УкрАвтономГаз дивіться в репортажі ЕСПРЕСCО.

Зерносушарки, що працюють на газу - більш екологічні в плані обробки зерна в процесі сушіння. Про це повідомив Олег Онищенко представник компанії «SGS» на сайті Elevatorist.com

« Залишки продуктів горіння є якраз джерелом появи діоксину в зерні. Відповідно, коли в сушарках використовується сушка безпосередньо повітрям, який надходить із залишками продукту горіння - мазуту, дерева і т.д., вони осідають на зерно. А ось газ - він згорає майже повністю. Тому, це більш чистий спосіб сушіння », - каже Олег Онищенко.

Він також заявив, що сушіння на дизельному паливі вже давно не використовуються в усьому світі.

На сьогоднішній день єдиною альтернативою для зерносушарок великий теплової потужності залишається пропан-бутан

Як вказав Шуба Михайло - керівник відділу реалізації скрапленого газу ДК «УкрАвтономГаз»: «Наявність діоксину в зерні є причиною зниження класу якості зернових і, як наслідок, втрати прибутку Агропідприємства в мільйонах гривень».

ТОВ «УкрАвтономГаз» пропонує ексклюзивний переклад зерносушарок з пічного і дизельного палива на скраплений газ пропан, без початкових інвестицій Агропідприємства. Наша команда встановить всі газове обладнання безкоштовно .

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.