ЗБІЛЬШИМО АКЦИЗ НА ПАЛИВО! ХТО БІЛЬШЕ?

29 травня, 9:17

У ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" змінились законодавчі ініціативи.

Останні три роки наша компанія зверталась до органів влади з проханням або скасовувати, або зберегти акцизний податок на скраплений газ пропан-бутан. Наші офіційні звернення залишалися без розгляду. Ми вирішили допомогти українському уряду з порадою залучення до бюджету України 69 млрд грн на рік. 

 

 

ставки акцизу на різні види палива

 

На відміну від інших компаній та асоціацій паливного ринку, ми вирішили не приховувати від суспільства наші офіційні листи до органів влади та виставили на громадський осуд нашу пропозицію по Євроінтеграції податкового законодавства в частині ставок акцизного податку. інформація по ставках акцизного податку в Європейських країнах EXCISE DUTY TABLES (посилання https://bit.ly/2NqA3ZS

Ми вже відправили офіційні листи в різні міністерства та комітети Верховної Ради. На графіку показано можливе збільшення бюджету України внаслідок приведення ставок акцизного податку до мінімальних показників в Європейському Союзі.

 

zvernennya1zvernennya2zvernennya3zvernennya4

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
580
об’єктів
Змонтованих під ключ
70 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
150 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.