З Новим роком та Різдвом Христовим!

30 грудня, 10:07

Шановні партнери!

Команда ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!


Бажаємо, щоб найсміливіші плани втілилися в реальність, найцікавіші ідеї стали прибутковими проєктами, найскладніші цілі були досягнуті.

Не зважаючи на короновірусні перепони, ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" робить значний внесок в євроінтеграцію та енергонезалежність України. Прикладом цього є наша соціальна робота з популяризації європейских методів по адмініструванню акцизного податку на пальне.

У 2020 році ми вже вдруге здобули почесну нагороду "Лідер року 2019" в галузі будівництва систем автономного газопостачання, що вкотре підтверджує, що сплата податків та легальна робота бізнесу — надійний показник успішної та стабільної компанії.

Дякуємо Вам за безцінний внесок у розвиток наших партнерських відносин. Ви є для нас рушійною силою для продовження розвитку реформування енергетичноі галузі України. Ваша підтримка зробила нас сильнішими в боротьбі проти корупції в ДАБІ та правоохоронних органах.

Бажаємо вам за цей Новий рік досягнути неймовірно високих результатів, знайти багато нових можливостей для реалізації всіх перспективних ідей. Бажаємо, щоб наступний рік приносив вам тільки перемоги і м’яч залишався тільки в руках справжніх професіоналів!

З Новим Роком! З повагою ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.