З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

11 грудня, 13:40

Дорогі клієнти! Група компаній "УКРАВТОНОМГАЗ" уже більше 10 років розвиває ринок скрапленого газу LPG в Україні. На жаль, дії українських законотворців не завжди співпадають з  Баченням, Місією та Цілями ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ".  Однією з основних ЦІЛЕЙ компанії - є енергонезалежність наших клієнтів та доступність енергоресурсів. Найважливіша Цінність для "УКРАВТОНОМГАЗ" - це інтереси наших замовників.

Хочемо Вам повідомити, що ТОВ "АВТОНОМГАЗ Трейд", що входить до складу групи компаній "УКРАВТОНОМГАЗ" однією з перших подала всі необхідні документи на ліцензування оптової торгівлі пальним. Станом на 01.07.2019 р. ми є в реєстрі суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на оптову торгівлю скрапленим газом та готові забезпечувати наших клієнтів якісним скрапленим газом пропан-бутаном.

Перевірте наявність у реєстрі своєї компанії та вашого постачальника палива. З повним переліком суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним станом на 30.06.2019 можна ознайомитись за посиланням.

 

 З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

 

Попереджаємо, якщо ви купуєте паливо у постачальників без ліцензії, працівники ДФС мають право конфіскувати ваші резервуари з паливом. УКРАВТОНОМГАЗ не буде наражати своїх клієнтів на небезпеку можливих незаконних кримінальних переслідувань працівниками ДФС та правоохоронних органів.

 

 З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

 

Ми змушені припинити продаж та поставку скрапленого газу пропан-бутану на об'єкти, які відсутні в Єдиному державному реєстрі суб'єктів господарювання, які не отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

На 1 липня 2019 року в реєстрі ДФС:
1) Ліцензій на оптову торгівлю пальним - 1061;
2) Ліцензій на виробництво пального - 15;
3) Ліцензій на роздрібну торгівлю пальним - 4791;
4) Ліцензій на зберігання пального - 278.

На жаль, компанії які споживають пальне для власних потреб ще не зрозуміли серйозність ліцензування пального. Повинно бути як мінімум в 100 разів більше ліцензій на зберігання пального.

 

 З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

 

 З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

 

 З 01.07.2019 Р. НАБУЛИ ЧИННОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО

 

Директор компанії "УКРАВТОНОМГАЗ" Андрій Дорофеєв був гостем авторської програми "UAноміка" на каналі Я-UA, де обговорювались проблеми ринку нафтопродуктів, які очікуюють його учаcників після 01.07.2019 року.  Питання, які підіймались, турбують усіх учасників ринку нафтопродуктів. Це і питання документів, які потрібно подавати для отримання ліцензій, питання кримінальної відповідальності та багато інших актуальних запитань.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.