ВИСТАВКА «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2016»

09 грудня, 13:33

Група компаній «УкрАвтономГаз» взяла участь в найбільшій міжнародній агропромисловій виставці України, яка відбулася 10-12 лютого 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставка проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, урядів Данії, Франції, Німеччини, Чехії, Нідерландів і Великобританії.

У роботі виставки брали участь близько 500 компаній з 19 країн. Виставку відвідало близько 17000 фахівців з України та зарубіжних держав.

Наші інноваційні рішення для автономного та резервного газопостачання на основі пропан-бутану викликали значний інтерес серед гостей і учасників виставки.

За останні 10 років в Європейських країнах сформувався тренд переходу домоволодінь і господарств на екологічно чистий автономний вид палива, і ГК «УкрАвтономГаз» з гордістю розвиває цей напрямок в Україні!

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.