ВИСТАВКА «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2016»

09 грудня, 13:33

Група компаній «УкрАвтономГаз» взяла участь в найбільшій міжнародній агропромисловій виставці України, яка відбулася 10-12 лютого 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставка проходила за підтримки Міністерства аграрної політики України, урядів Данії, Франції, Німеччини, Чехії, Нідерландів і Великобританії.

У роботі виставки брали участь близько 500 компаній з 19 країн. Виставку відвідало близько 17000 фахівців з України та зарубіжних держав.

Наші інноваційні рішення для автономного та резервного газопостачання на основі пропан-бутану викликали значний інтерес серед гостей і учасників виставки.

За останні 10 років в Європейських країнах сформувався тренд переходу домоволодінь і господарств на екологічно чистий автономний вид палива, і ГК «УкрАвтономГаз» з гордістю розвиває цей напрямок в Україні!

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
500
об’єктів
Змонтованих під ключ
50 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
100 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.