ВИСТАВКА «НАФТА І ГАЗ 2010»

09 грудня, 11:56

Група компаній «УкрАвтономГаз» взяла участь на міжнародній виставці «Нафта і Газ 2010», яка відбулася 2-4 листопада 2010 року в м Київ (Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15 м. Лівобережна).

До уваги відвідувачів було представлено обладнання для зрідженого газу (пропан-бутану), природного газу (метану) компанії «COPRIM» (Італія): випарники ЗВГ, регулятори тиску та регуляторні групи, арматура для зрідженого газу пропан-бутану, обладнання для складів зберігання зрідженого вуглеводневого газу (ЗВГ).

ВИСТАВКА «НАФТА І ГАЗ 2010»

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.