VI МІЖНАРОДНИЙ LPG ФОРУМ 2015

09 грудня, 13:26

14-15 вересня 2015 року в Києві відбулася ювілейна, десята конференція Ukrainian Petroleum Market, яка об'єднала заходи «Український ринок нафтопродуктів-2015» і «VI міжнародний практичний LPG форум» і зібрала понад 100 делегатів, які представляли всі напрямки паливного бізнесу.

Компанія «УкрАвтономГаз» - лідер інновацій у сфері скрапленого газу, також взяла участь в VI МІЖНАРОДНОМУ LPG форумі.

Другий день форуму був присвячений ринку скрапленого газу. Великий інтерес проявила публіка до виступу Андрій Дорофєєва та Михайла Шуба. Тема презентації «Газ без втрат, або захоплення ринку - моніторинг доставки LPG з мобільного телефону». На виступі були показані переваги моніторингових систем обліку палива в резервуарах компанії Sensile (Швейцарія).

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.