УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПУСТИВ LPG-CAR

10 грудня, 10:18

LPG-CAR - це соціальний проект, розроблення для автомобілістів, Які звертаючись пропан-бутан (LPG), як альтернативний вид паливо для своих автомобілів. Сайт: https://lpg-car.com/

https://lpg-car.com/

 

За допомогою цього сайту Ви будете економіті Ваш бюджет, Ви зможете ділитись своими проблемами (писати Відгуки та Коментарі, відправляті фото та відео).

Місія LPG-CAR полягає в посіленні впліву та захисту прав споживачів скрапленого газу пропан-бутану (LPG). Залишайся Ваші Відгуки про роботу газових заправок на нашому сайті.

Всі зареєстровані Користувачі сайту будут отрімуваті прогнози цен на газових заправках.

 

https://lpg-car.com/

 

Реєструйтеся зараз та починайте економити!

https://lpg-car.com/

 

 

Директор компанії ТОВ «УкрАвтономГаз»
Андрій Дорофеєв

Профіль в Facebook

Директор компанії ТОВ «УкрАвтономГаз» Андрій Дорофеєв

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.