УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА XVII МІЖНАРОДНУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ВИСТАВКУ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019»

11 грудня, 15:19

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості - 2019», VI Всеукраїнському семінарі інженерів-енергетиків, XVII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», яка відбудеться 5-7 листопада за адресою: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

 Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете за картою нижче.

Учасники та відвідувачі виставки матимуть унікальну можливість взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього енергетики, зустрітися з керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистами та інвесторами.
        
Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://www.iec-expo.in.ua/ru/posetitelyam/online/tek

 

УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА XVII МІЖНАРОДНУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ВИСТАВКУ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019»

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
500
об’єктів
Змонтованих під ключ
50 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
100 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.