УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА XVII МІЖНАРОДНУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ВИСТАВКУ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019»

11 грудня, 15:19

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості - 2019», VI Всеукраїнському семінарі інженерів-енергетиків, XVII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», яка відбудеться 5-7 листопада за адресою: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

 Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете за картою нижче.

Учасники та відвідувачі виставки матимуть унікальну можливість взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього енергетики, зустрітися з керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистами та інвесторами.
        
Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://www.iec-expo.in.ua/ru/posetitelyam/online/tek

 

УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА XVII МІЖНАРОДНУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ВИСТАВКУ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019»

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.