УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА НАЙБІЛЬШУ АГРОПРОМИСЛОВУ ВИСТАВКУ В УКРАЇНІ АГРОЕКСПО-2019

11 грудня, 11:34

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у найбільшій галузевій виставці «АГРОЕКСПО-2019», яка відбудеться 4-7 червня 2019 року на території НК «Експоцентр України» за адресою м. Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1. Енергобезпека та енергонезалежність в аграрному секторі, пошук альтернативи природному газу є першочерговою необхідністю.

У зв’язку з запуском "Північного потоку-2" та "Турецького потоку", є ризик, що в Україні може бути обмеження на споживання природного газу для промислових підприємств. 

Наші клієнти замовляли незалежну експертизу якості природного газу в різних областях України. За їхніми даними, калорійність природного газу на 10-20% нижча за заявлену газотранспортними компаніями.

Більшість агропромислових підприємств вже розглядають альтернативу природному газу. ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" на виставці "АГРОЕКСПО-2019" вже сьогодні пропонує своїм клієнтам автономні системи газопостачання скрапленим газом пропан-бутаном.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://www.agroexpo.in.ua/.

  Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете напроти 6 павільйону (нижче карта як нас знайти).

  Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете напроти 6 павільйону (нижче карта як нас знайти).

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.