УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА НАЙБІЛЬШУ АГРОПРОМИСЛОВУ ВИСТАВКУ В УКРАЇНІ АГРО 2018

10 грудня, 16:23

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у виставці «АГРО-2018», яка відбудеться 6-9 червня 2018 року на території НК «Експоцентр України» за адресою пр-т Ак. Глушкова, 1.


Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, є діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.


Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете у ПАВ. №3 (загальна схема виставки)

Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете у ПАВ. №3 (загальна схема виставки)

 

Біля 34 стенду (схема павільйону №3 нижче). 

 

Біля 34 стенду (схема павільйону №3 нижче).

 

Зерносушарка на пропані - це вигідно. Підходьте та дізнайтеся як ефективно використовувати пропан-бутан для вашого бізнесу у спеціалістів УКРАВТОНОМГАЗ!

На виставці ви зможете ознайомитися із новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей сільського господарства.

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.