УКРАВТОНОМГАЗ ЗАПРОШУЄ НА НАЙБІЛЬШУ АГРОПРОМИСЛОВУ ВИСТАВКУ В УКРАЇНІ АГРО 2018

10 грудня, 16:23

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у виставці «АГРО-2018», яка відбудеться 6-9 червня 2018 року на території НК «Експоцентр України» за адресою пр-т Ак. Глушкова, 1.


Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, є діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.


Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете у ПАВ. №3 (загальна схема виставки)

Знайти компанію УКРАВТОНОМГАЗ ви зможете у ПАВ. №3 (загальна схема виставки)

 

Біля 34 стенду (схема павільйону №3 нижче). 

 

Біля 34 стенду (схема павільйону №3 нижче).

 

Зерносушарка на пропані - це вигідно. Підходьте та дізнайтеся як ефективно використовувати пропан-бутан для вашого бізнесу у спеціалістів УКРАВТОНОМГАЗ!

На виставці ви зможете ознайомитися із новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей сільського господарства.

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
350
об’єктів
Змонтованих під ключ
20 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
50 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.