УКРАВТОНОМГАЗ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2018

10 грудня, 13:58

УКРАВТОНОМГАЗ візьме участь у восьмій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2018» 21-23 лютого 2018 року.

 

Чому сушка зерна пропаном – це вигідна енергонезалежність? Як не втрачати, а заробляти на агробізнесі? Дізнайтеся про автономне газопостачання для вашого підприємства біля стенда УКРАВТОНОМГАЗ.
 

Знайти нас ви зможете біля стенда 2А342. Нумерацію стендів можна побачити на путівниках, розміщених на виставці.

Прийдіть та знайдіть оптимальні рішення для підвищення ефективності вашого бізнесу!


«Зернові технології» — міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

У виставці візьмуть участь провідні постачальники обладнання, дилери та представники виробничого сектору зернового ринку України і компанії міжнародного формату.

УКРАВТОНОМГАЗ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2018


Детальна інформація та замовлення безкоштовного запрошення для відвідувачів за посиланням.


Ви зможете ознайомитися з останніми зразками сільськогосподарської техніки та обладнання, сушарок для зерна, обговорити важливі питання на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.


Виставка відбудеться за адресою: м.Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ).

 

УКРАВТОНОМГАЗ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2018

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.