УКРАВТОНОМГАЗ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ІІІ КРУГЛОМУ СТОЛІ ДЛЯ ВЛАСНІКІВ ЕЛЕВАТОРІВ УКРАЇНИ

10 грудня, 13:49

15 лютого 2018 року УкрАвтономГаз візьме участь у ІІІ круглому столі «Максимальна ефективність та економія коштів при віборі ЕЛЕВАТОРНОГО обладнання».

 

Приходьте та дізнайтеся про Преимущества использование пропан-бутану для вашого елеватора.


Більшість сільськогосподарських підприємств та елеваторів України Працюють на половину своєї рентабельності, и причиною того є технічна відсталість и использование неефективно обладнання. Газифікація зерносушарок пропан-бутаном здатно вівесті їхню роботу на якісно новий рівень.
На круглому столі поговоримо про технічне переобладнання, капітальний ремонт та модернізацію основного технологічного оснащення ЕЛЕВАТОРНОГО потужного, економічне обґрунтування пропозіцій.


Що ви дізнаєтеся?


- аспекти модернізації та Збільшення перевалки існуючіх потужного;
- як зверни сушильні обладнання;
- як використовуват енергозберігаючі технології;
- более про вагове та лабораторне обладнання; 

Детальна інформація та реєстрація за ПОСИЛАННЯ .


Круглий стіл состоится за адресою: Мандарин Плаза, Київ, вул. Басейна, 6, 8 поверх.

 

УКРАВТОНОМГАЗ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ІІІ КРУГЛОМУ СТОЛІ ДЛЯ ВЛАСНІКІВ ЕЛЕВАТОРІВ УКРАЇНИ

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИУКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАН

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.