УКРАВТОНОМГАЗ УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ЗАКУПІВЕЛЬ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ

11 грудня, 13:32

 Представники компанії "УКРАВТОНОМГАЗ" взяли участь у всеукраїнському форумі "Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі", який проходив 20 червня 2019 року в м.Київ.

Наші спеціалісти знайомили учасників форуму з діяльністю компанії та консультували щодо переваг використання LPG в дорожній галузі при виробництві асфальтної суміші. Використання пропан-бутану дозволяє економити від 100 000$ у порівнянні з використанням дизельного палива. 

Також скраплений газ вирішує такі проблеми як, крадіжки палива, забруднення навколишнього середовища при виробництві асфальту та інші. Запросіть консультацію наших спеціалістів з енергобезпеки вашого підприємства! 

 

УКРАВТОНОМГАЗ УЧАСНИК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ЗАКУПІВЕЛЬ В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ

 

УКРАВТОНОМГАЗ вперше в Україні презентувала асфальтним заводам автономне газопостачання пропаном.

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.