УКРАВТОНОМГАЗ СПРОЩУЄ НОРМИ БУДІВНИЦТВА ГАЗОВИХ ЗАПРАВОК

09 грудня, 13:48

На даний момент йде розробка необхідних змін від Української Асоціації скрапленого газу в частині проектування та будівництва систем автономного газопостачання та АГЗП, спрямовані на удосконалення процедури офіційного узгодження об'єктів газопостачання та АГЗП, а так само доопрацювання і зміни застарілих протипожежних норм.

иректор компанії ТОВ «УкрАвтономГаз» Андрій Дорофеєв очолює робочу групу в Українській Асоціації скрапленого газу по внесенню змін до ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання».

Нами вже внесені зміни з будівництва резервуарних установок. Ви можете ознайомитися з інформаційним бюлетенем Мінрегіонбуд щодо зміни №2 ДБН В 2. 5-20-2001 «Газопостачання».

Так само пропонуємо ознайомитися з останніми змінами в законодавстві, які стосуються проектування і будівництва систем автономного газопостачання та АГЗП «Відповідний законопроект №4733-1 зареєстрований у Верховній Раді України».

Я

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
580
об’єктів
Змонтованих під ключ
70 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
150 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.