УКРАВТОНОМГАЗ СПРОЩУЄ НОРМИ БУДІВНИЦТВА ГАЗОВИХ ЗАПРАВОК

09 грудня, 13:48

На даний момент йде розробка необхідних змін від Української Асоціації скрапленого газу в частині проектування та будівництва систем автономного газопостачання та АГЗП, спрямовані на удосконалення процедури офіційного узгодження об'єктів газопостачання та АГЗП, а так само доопрацювання і зміни застарілих протипожежних норм.

иректор компанії ТОВ «УкрАвтономГаз» Андрій Дорофеєв очолює робочу групу в Українській Асоціації скрапленого газу по внесенню змін до ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання».

Нами вже внесені зміни з будівництва резервуарних установок. Ви можете ознайомитися з інформаційним бюлетенем Мінрегіонбуд щодо зміни №2 ДБН В 2. 5-20-2001 «Газопостачання».

Так само пропонуємо ознайомитися з останніми змінами в законодавстві, які стосуються проектування і будівництва систем автономного газопостачання та АГЗП «Відповідний законопроект №4733-1 зареєстрований у Верховній Раді України».

Я

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.