"УКРАВТОНОМГАЗ" про переваги пропану на елеваторі на Всеукраїнському форумі "Власний елеватор"

25 січня, 12:53

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь у Всеукраїнському практичному форумі "Власний елеватор" 25-26 січня на Арені Львів

Банер Власний елеватор

Щорічний масштабний форум — професійний майданчик для аграріїв, які прагнуть розвивати свій напрям зберігання й доробки зернових і технічних культур, намагаються покращити виробничі показники вже чинних елеваторів, розширити потужності для зберігання, збудувати нові сучасні елеватори для власного зберігання зерна, щоб бути рентабельними на ринку.

Основні теми обговорення: перспективи будівництва нового елеватору, підвищення продуктивності існуючого елеватору та як позбутися газової залежності на підприємствах за рахунок використання альтернативних видів палива. Директор компанії ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Віктор Черненко є одним зі спікерів форуму та  виступає з презентацією на тему "Технологічні рішення для використання скрапленого газу в елеваторних підприємствах різних класів". 

Фото Черненко, Шпековиступ

 

Форум проходить 25-26 січня в м. Львів на "Арені Львів" за адресою вул. Стрийська 199 

График форума

 

зал

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" забезпечує енергобезпеку та енергонезалежність українських підприємств за рахунок використання систем автономного газопостачання пропан-бутаном.   Група компаній «УКРАВТОНОМГАЗ» надає комплекс робіт з будівництва систем автономного газопостачання пропан бутаном для елеваторів під ключ: проектування, поставка обладнання, монтаж, погодження, поставки палива, технічне обслуговування.

123456791213141516171819202122232513

ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!

 

 

Запрошуємо Вас отримати детальну консультацію що до газопостачання пропан-бутаном Вашого підприємства.  Знайти спеціалістів компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» ви зможете за номером: 

Віктор Черненко, директор +380 67 800 79 79

Шпеко Богдан, керівник відділу продажів +380 93 858 41 58

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.