УКРАВТОНОМГАЗ ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ФОРУМІ "БІТУМ: ПОСТАЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ"

11 грудня, 9:20

Андрій Дорофеєв виступить з доповіддю на семінарі «Бітум 2019: постачання та технології», що відбудеться 1 березня 2019 року в готелі «Рамада Енкор» (м.Київ, Столичне шосе, 103). Організатором виступила «Консалтингова група А-95» за підтримки ЗАТ «Білоруська нафтова компанія», Державного дорожнього науково-дослідного інституту ім. М.П.Шульгіна.

Також, в ході заходу з презентаціями виступлять ключові виробники бітуму, що поставляється на український ринок: «Білоруська нафтова компанія», «Укртатнафта», PKN Orlen. Окрема сесія буде відведена огляду галузі дорожнього будівництва і тенденціям ринку бітумів.

«Актуальність семінару продиктована прискореними темпами дорожнього будівництва в Україні. У 2018 році обсяг фінансування будівництва та ремонтів доріг склав понад 42 млрд грн, в 2019 році очікується на рівні 55 млрд грн, а починаючи з 2020 року - близько 70 млрд грн. Паралельно зростає і поставка дорожнього бітуму: в 2017-2018 роках поставлені рекордні обсяги за останні вісім років - 670 і 695 тис. т відповідно. Ми очікуємо, що попит на бітум буде тільки збільшуватися », - заявили в «Консалтингова група А-95». 

Директор ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» виступить з темою доповіді: «LPG VS ДИЗЕЛЬ ДЛЯ ПІДІГРУВУ БІТУМУ».

Директор ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» виступить з темою доповіді: «LPG VS ДИЗЕЛЬ ДЛЯ ПІДІГРУВУ БІТУМУ».

 

Реєстраційний внесок за одного делегата - 185 Євро *

Внесок включає в себе:

- Участь в сесійній частини Семінару;

- Папка з матеріалами семінару;

- Кава-брейки, обід, фуршет;

- Підсумкові матеріали Семінару.

* Вартість участі вказана в євро, в т. ч. ПДВ. У разі оплати в гривнях застосовується курс НБУ на дату платежу

Вартість проживання не включена до реєстраційного внеску!

Перейдіть на сторінку реєстрації за посиланням «Бітум 2019: постачання та технології»

 

Як скраплений газ пропан-бутан допоможе Україні подолати газову кризу, чому пропан-бутан – це вигідна альтернатива природному газу, що таке SNG-система – відповіді на ці питання дивіться в інтерв'ю директора УКРАВТОНОМГАЗ для журналу «OILMARKET».

 

Як скраплений газ пропан-бутан допоможе Україні подолати газову кризу, чому пропан-бутан – це вигідна альтернатива природному газу, що таке SNG-система – відповіді на ці питання дивіться в інтерв'ю директора УКРАВТОНОМГАЗ для журналу «OILMARKET».

 

Як застосування пропан-бутану допомагає бізнесу та коментарі клієнтів УКРАВТОНОМГАЗ дивіться у репортажі ЕСПРЕСО.

 

Як застосування пропан-бутану допомагає бізнесу та коментарі клієнтів УКРАВТОНОМГАЗ дивіться у репортажі ЕСПРЕСО.

 

Проблеми і перспективи розвитку зрідженого газу в Україні читайте і дивіться відео на сайті.

 

Проблеми і перспективи розвитку зрідженого газу в Україні читайте і дивіться відео на сайті.

 

инициатива

 

стратегия

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.