УКРАВТОНОМГАЗ НА ВИСТАВЦІ "ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ" ПРЕЗЕНТУВАВ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРИ НА ПРОПАН-БУТАНІ

11 грудня, 15:25

Компанія «УКРАВТОНОМГАЗ» взяла участь у виставці «Енергетика в промисловості 2019», яка відбулася 5-7 листопада 2019 року в м. Київ, де наші спеціалісти представили електрогенератори на пропан-бутані. 
Компанія «УКРАВТОНОМГАЗ» більше 10 років займається будівництвом аварійних систем газопостачання пропан-бутаном для промислових підприємств, асфальтних та металургійних заводів, зерносушарок, птахоферм та приватних будинків.
Наша держава опинилася на порозі надзвичайного стану в енергетиці через проблему з постачанням вугілля, природного газу та електроенергії. Зріджений газ пропан-бутан (LPG) є ефективною альтернативою природному газу та є більш екологічним видом палива.

Саме тому в рамках виставки «Енергетика в промисловості» УКРАВТОНОМГАЗ презентував газові електрогенератори для промислових підприємств, і вони викликали особливий інтерес у відвідувачів, тому що їх можна використовувати для будівництва об'єктів, умовно кажучи "в полі" - віддалених від електричних мереж, наприклад, для асфальних заводів, різного пересувного промислового обладнання.

 


Андрій Дорофеєв: «Ми всі слідкуємо за новинами про поставку вугілля та розуміємо, що є ризик тимчасових відключень електроенергії промисловим підприємствам. Наша компанія пропонує газові електростанції, які можуть працювати як на природному газі, так і на скрапленому газі. Вартість палива для генерації 1кв на пропан-бутані коштує від 3 до 4 грн в залежності від сезонних коливань на газ пропан-бутан, що майже в 2 рази дешевше від витрат на паливо для дизельних генераторів.» 

У компанії "УКРАВТОНОМГАЗ" наголошують, що обсяги потреб зрідженого газу в Україні з кожним роком зростають і в данний час LPG вже замінює енергоносії особливо в промисловому секторі. Такі системи газопостачання широко застосовуються та підтримуються  урядами в багатьох країнах Європи та Америки. Яскравим прикладом є Польша, в якій більше 100 000 таких об’єктів.

Компанія "УКРАВТОНОМГАЗ" зацікавлена в співпраці з дилерами по всім регіонах України.

 

ЭЛЕКТРОГЕНЕРАТОРЫ ГАЗОВЫЕ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.