УКРАВТОНОМГАЗ НА ПЕРШІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ДОРОЖНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

11 грудня, 9:54

Укравтономгаз приймає участь у найвизначнішій за декілька останніх років події у сфері дорожнього будівництва. 

Ця подія, Перша Всеукраїнська дорожня конференція, присвячена темі: «Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку». Час та місце проведення: 14 березня 2019 року в Києві за адресою вул. Ярославів Вал, 22 у Radisson Blu Hotel. Організатором заходу виступає Всеукраїнська дорожня Асоціація.

Конференція присвячена змінам законодавства у дорожній галузі та допоможе знайти відповіді на актуальні питання між представниками влади та бізнесу. Всеукраїнська дорожня конференція надає можливість розглянути зміни у законодавстві, плани в новому будівництві, нові технології, які з'явилися в дорожній техніці і матеріалах. Це можливість консолідувати зусилля влади, найуспішніших бізнесменів та своїх колег задля вирішення гарячих питань. 

Дізнайтесь, як зекономити до 30% на пальному для асфальтного заводу! Залиште ваші дані у формі нижче і ми зв'яжемось з вами для консультації.

УКРАВТОНОМГАЗ НА ПЕРШІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ДОРОЖНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.