УКРАВТОНОМГАЗ НА ФОРУМІ «БІТУМ 2019: ПОСТАЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»

11 грудня, 9:48

В рамках першого всеукраїнського форуму "Бітум 2019: постачання та технології" з доповіддю виступив комерційний директор ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Віктор Черненко. 

Темою виступу були переваги пропан-бутану над рідким паливом при розігріві бітуму, який використовується у виробництві асфальтної суміші.

В доповіді ми звернули увагу на пробеми використання дизельного палива при розігріві, на вартість Гігакалорії різних видів палива, переваги використання пропан-бутану, а також представили рішення для зменшення витрат на паливо при нагріві бітуму.

 

 УКРАВТОНОМГАЗ НА ФОРУМІ «БІТУМ 2019: ПОСТАЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»

 

 УКРАВТОНОМГАЗ НА ФОРУМІ «БІТУМ 2019: ПОСТАЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.