УКРАВТОНОМГАЗ НА ЧЕТВЕРТОМУ ГАЗОВОМУ ФОРУМІ ПРЕДСТАВИВ LPG-CТРАТЕГІЮ УКРАЇНИ

10 грудня, 17:38

Про альтернативне газопостачання скрапленим газом пропан-бутаном вперше говорили на четвертому українському газовому форумі. Пропан бутан може бути гарною альтернативою для диверсифікації постачання природного газу в Україну. Та проблема конкурентоспроможності скрапленого газу в акцизному податку, каже директор компанії ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» Андрій Дорофеєв. В Європі, приміром, такий податок відсутній. Акциз пропонують відмінити і в Україні.

 

Для того, щоб подивитись відео-сюжет 5 каналу тисніть тут:

 

12 жовтня в Києві відбувся Четвертий Український газовий форум. Вперше на газовому форумі заговорили про альтернативне газопостачання скрапленим газом пропан бутаном.

Чи може пропан-бутан бути альтернативою для диверсифікації поставок природного газу в Україну – таким було питання до директора компанії УКРАВТОНОМГАЗ.

Андрій Дорофеев представив на газовому форумі LPG-стратегію України. За його словами проблема конкурентоспроможності скрапленого газу в акцизному податку. В Європі відсутній акцизний податок на пропан бутан, який використовується для систем опалення та генерації електроенергії. В Україні, на жаль, пропан-бутан для автомобілів і для опалення оподатковується акцизним податком.

Аварійні системи газопостачання, здатні забезпечити енергобезпеку України. За останні 10 років компанія УКРАВТОНОМГАЗ побудувала більше 200 об`єктів газопостачання пропан-бутаном.

УКРАВТОНОМГАЗ виконує повний спектр послуг газопостачання пропан-бутаном: проектування та погодження об’єктів газифікації, поставку обладнання та йогом монтаж, організовує доставку скрапленого газу по всій території України.

а сьогодняшній момент багато підприємств України активно впроваджують дані технології газопостачання пропан-бутаном.

Подивитись презентацію компанії УКРАВТОНОМГАЗ, яка була представлена на форумі, можна на сторінці Facebook.

 

Як скраплений газ пропан-бутан допоможе Україні подолати газову кризу, чому пропан-бутан – це вигідна альтернатива природному газу, що таке SNG-система – відповіді на ці питання дивіться в інтерв'ю директора УКРАВТОНОМГАЗ для журналу «OILMARKET».

 

п

 

Як застосування пропан-бутану допомагає бізнесу та коментарі клієнтів УКРАВТОНОМГАЗ дивіться у репортажі ЕСПРЕСО.

 

ау

 

Проблеми і перспективи розвитку зрідженого газу в Україні читайте і дивіться відео на сайті.

 

5нол

 

щэх

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.