УКРАВТОНОМГАЗ ГОТОВИЙ ДО ГАЗОВИХ ВИКЛИКІВ 2018-ГО

10 грудня, 13:00

Шановні колеги!


Колектив компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» вітає вас з прийдешнім 2018 роком.,

 

2017 рік був справжнім випробуванням для ринку скрапленого газу пропан-бутану. Нестабільність українського законодавства та різкі цінові коливання на зріджений газ (LPG) змушують нас ще більше працювати для досягнення добробуту наших клієнтів.

 

Ми будемо й надалі втілювати в життя наш законодавчий проект по скасуванню акцизного податку на LPG. Споживачі скрапленого газу, який використовується для систем опалення, генерації теплової та електричної енергії, повинні вимагати термінової адаптації українського законодавства до вимог Європейських Директив.

 

У 2018 році компанія «УКРАВТОНОМГАЗ» буде продовжувати захищати права споживачів скрапленого газу пропан-бутану. Наш соціальний інтернет-проект lpg-car.com повинен стати ревізором автогазового ринку.

 

Бажаємо, щоб 2018 рік став успішним для розвитку вашого бізнесу та нових проектів. Дякуємо вам за підтримку, ваша довіра надихає нас вдосконалювати ринок скрапленого газу в Україні. Адже реформування України починається з кожного із нас!

Бажаємо тепла та затишку у вашому домі.

 

АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

УКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАНІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.