УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРО-2017»

10 грудня, 9:29

Пройшла масштабна виставка міжнародного формату АГРО-2017. В даний момент на аграрному ринку спостерігається підвищена увага газопостачання пропан-бутаном промислових підприємств. Так як введена висока абонплата за природний газ, власникам цих підприємств стає вкрай невигідно продовжувати працювати на природному газі, з огляду на той факт, що якість природного газу з року в рік стає все гірше. Читайте детальніше в статті 7 причин відключення газу промисловим підприємствам . Все більший відсоток власників аграрного бізнесу, промислових підприємств, котелень, переходить на альтернативні вид палива пропан-бутан (ЗВГ), так як він набирає популярність, як основний вид палива або палива для аварійно-резервного газопостачання .

 

УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРО-2017»

 

Учасником виставки з питань газопостачання пропан-бутаном промислових підприємств була компанія «УкрАвтономГаз». Представники компанії зацікавили велику кількість відвідувачів виставки, також, ексклюзивні умови будівництва системи газопостачання для підприємств від газотрейдерів, про які докладніше ви зможете дізнатися, відвідавши виставку або зв'язавшись з нами по телефону.

 

УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРО-2017»

 

Міжнародна агровиставка-2017 пройшла з 7 по 10 червня на території Експоцентру України на ВДНГ. АГРО-2017 була присвячена великій кількості питань на аграрному ринку. Серед них: впровадження інноваційних технологій, автоматизація управління і контролю в сільському господарстві, презентації новинок в сфері АПК впровадження енергозберігаючих технологій, обладнання та інші.

 

УКРАВТОНОМГАЗ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «АГРО-2017»

 

Компанія УкрАвтономГаз - лідер на ринку пропан-бутану, продовжує брати участь на АГРО-2017, з метою донести кожному вигоди переходу на газопостачання пропаном і можливості економії для підприємств.

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.