У ВАС АВАРІЙНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ? ЗАВІТАЙТЕ НА ВИСТАВКУ «НЕФТЕГАЗЕКСПО - 2017»

10 грудня, 12:50

Компанія УкрАвтономГаз бере участь у II міжнародній спеціалізованій виставці  «НЕФТЕГАЗЕКСПО - 2017» , яка проходить 7-9 листопада 2017 року. Детальна інформація про виставку за посиланням .

 

Дана виставка надає можливість фахівцям нафтогазової галузі уявити весь спектр своєї продукції, а відвідувачам вирішити свої виробничі завдання. Головна мета заходу - сприяти збільшенню видобутку нафти і газу і підвищення ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

 

Біля стенду компанії УкрАвтономГаз  ви можете отримати детальну консультацію з будівництва автономного та резервного газопостачання для Вашого підприємства.

Аварійне відключення електроенергії застає власників зненацька. УкрАвтономГаз готовий надати рішення в даній ситуації.

 

На сьогодні перехід на пропан-бутан користується попитом не тільки через екологічності, а й фінансової вигоди. Наша компанія продовжує розвивати цей напрям в Україні і готова надати вам кращі умови. 

 

 

У ВАС АВАРІЙНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ? ЗАВІТАЙТЕ НА ВИСТАВКУ «НЕФТЕГАЗЕКСПО - 2017»АНДРІЙ ДОРОФЄЄВ: БУДІВНИЦТВО СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ЗВГ - КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМОК УКРАВТОНОМГАЗ НА 2018 Р

 

ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ ДО 2035 РОКУ І СКРАПЛЕНОГО ГАЗ7 ПРИЧИН ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИРОДНОГО ГАЗУІНТЕРВ'Ю ДОМБРОВСЬКОГО О.Г. - СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ УКРАЇНИУКРАВТОНОМГАЗ ІНІЦІЮЄ ЗНЯТТЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ НА СКРАПЛЕНИЙ ВУГЛЕВОДНЕВИЙ ГАЗ (ЗВГ) - ПРОПАН-БУТАН

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
500
об’єктів
Змонтованих під ключ
50 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
100 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.