ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ» зараз на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024». Спеціальна пропозиція

13 лютого, 17:39

«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.


Стенд Укравтономгаз

 

 

Запрошуємо Вас відвідати стенд ТОВ «УКРАВТОНОМГАЗ», де можна ознайомитися з діяльністю компанії, отримати консультацію щодо автономного газопостачання пропан-бутаном зерносушарок та елеваторів та отримати спеціальні умови співпраці.

Випарник КЕV 100

 

На виставці вже багато зацікавлених відвідувачів щодо питання переводу на пропан зерносушарок та елеваторів. Адже пропан це - вигідно та безпечно. БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ВИСТАВКУ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://www.invitation.kiev.ua/index.php?lang=uk-UA

 

 

Запрошуємо відвідати міжнародну виставку інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології» 14-16 лютого за адресою: Броварський проспект, 12, м. Київ, Міжнародний виставковий центр. А також отримати детальну консультацію щодо газопостачання пропан-бутаном у наших фахівців.

Карта розміщення стенду Укравтономгаз

 

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.