ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" НА 19 МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ З БУДІВНИЦТВА, ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ПРОЕКТУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ "АВТОДОРЕКСПО 2021"

11 листопада, 10:19

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" приймає участь на найбільшому асфальтному форумі "АВТОДОРЕКСПО 2021".
Адреса проведення заходу: 
вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київська обл "Київ Експо Плаза"

 

АВТОДОРЕКСПО 2021

 

Форум АВТОДОРЕКСПО – це головна подія української галузі будівництва доріг, складовими якої є видовищна міжнародна виставка і велика науково-практична конференція. Тут наживо демонструється спецтехніка, обладнання й матеріали світових і вітчизняних виробників для ремонту, будівництва та обслуговування доріг і мостів. Відтак форум – це майданчик, де замовники і постачальники укладають угоди, вивчають ринок і його новинки, спілкуються із першими особами галузі, поповнюють свої знання.

АВТОДОРЕКСПО – найдавніший, найавторитетніший і найбільший захід дорожньої тематики в Україні. Саме тут неодноразово відбувалися всеукраїнські презентації новітніх технологій, які згодом починали працювати на вітчизняних дорогах. Компанія ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" зі своїм стендом також приймає участь у форумі.

АВТОДОРЕКСПО

 

ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" забезпечує енергобезпеку та енергонезалежність українських підприємств за рахунок використання систем автономного газопостачання пропан-бутаном.   Група компаній «УКРАВТОНОМГАЗ» надає комплекс робіт з будівництва систем автономного газопостачання пропан бутаном для асфальтних заводів під ключ: проектування, поставка обладнання, монтаж, погодження, поставки палива, технічне обслуговування.

 

АВТОДОРЕКСПО

 

Асфальтобетонні заводи України використовують енерговитратне обладнання, де витрата палива – вагомий фактор вартості продукції. Власники АБЗ все частіше звертаються до ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"  із метою зменшення витрат на пальне за рахунок використання пропан-бутану при виробництві асфальту.

Асфальтобетонний завод на газопостачанні пропаном має переваги, і вони є очевидними. Експерти ринку вже давно акцентують увагу на перспективі та темпах розвитку газопостачання пропан-бутаном в Україні, а практичні приклади використання можна побачити у кожному регіоні країни. 

Переваги пропан-бутану для АБЗ

 

Графік порівняння цін вартості виробництва однієї тони асфальту на АБЗ:

ГРАФІК АБЗ

ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!

 

Запрошуємо Вас отримати детальну консультацію що до газопостачання пропан-бутаном Вашого підприємства.  Знайти спеціалістів компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» ви зможете за номером: 

Віктор Черненко, директор +380 67 800 79 79

Шпеко Богдан, керівник відділу продажів +380 93 858 41 58

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
580
об’єктів
Змонтованих під ключ
70 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
150 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.