СТОТИСЯЧНИК НА ПРОПАНІ. ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ПРОПАН-БУТАНУ НА ЕЛЕВАТОРІ ПРИ СУШІННІ ЗЕРНА

06 січня, 11:15

 Працюючи на пропан-бутані елеватор може заощадити до 1 млн грн/місяць в порівнянні з природним газом при сушінні 300 тонн зерна за добу.

Значне збільшення вартості природного газу на початку 2022 року змушує все більше господарств розглядати альтернативні варіанти, для зниження вартості сушіння зерна. Пропан-бутан є оптимальною альтернативою, якою з кожним роком користується все більше підприємств в Україні. Про практику використання пропан-бутану на елеваторі компанії "Епіцентр Агро", йдеться в статті журналу "THE UKRAINIAN FARMER - Agro Times"

Стотисячник на пропані 1Стотисячник на пропані 2

 

Стотисячник на пропані 3Стотисячник на пропані 4Стотисячник на пропані 5Стотисячник на пропані 6

 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.