СПЕЦІАЛІСТИ УКРАВТОНОМГАЗ НА ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ: «РОЗВИТОК ТА БЕЗПЕКА МІСЦЕВИХ ДОРІГ»

11 грудня, 15:32

Компанія "УКРАВТОНОМГАЗ" запрошує на Західноукраїнський форум "Розвиток та безпека місцевих доріг", який відбудеться 5 грудня 2019 у м. Рівне. Організатором заходу виступає Всеукраїнська дорожня Асоціація за підтримки Рівненської ОДА. 

Учасниками форуму будуть представники дорожнього бізнесу, голови ОДА, керівники міст обласного значення та ОТГ, які будуть обговорювати на аналізувати актуальні питання, пов'язані з управлінням автомобільними дорогами загального користування місцевого значення, а саме: стратегію розвитку будівництва нових автошляхів, захист доріг від руйнування та перевантаження і застосування інноваційних підходів щодо поліпшення якості нових доріг.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

 Відкриття Форуму. Вітальне слово

І панель. Стратегія розвитку місцевих доріг

Кава-брейк

ІІ панель. Утримання місцевих доріг. Безпека та захист

Обід

ІІІ панель. Проблеми проектування, впровадження сучасних технологій та контролю якості.

Фуршет

В учасників форуму буде унікальна можливість дінатися про плани фінансування на 2020 рік, познайомитися з представниками дорожньо-будівельних компаній, отримати нові ділові контакти, знайти партнерів, особисто поставити питанням експертам та спікерам.

Очікуємо вас на західноукраїнському форумі " Розвиток та безпека місцевих доріг "! Перейдіть на сторінку форуму за посиланням Західноукраїнський форум від Дорожньої асоціації.

приемущества

 

УКРАВТОНОМГАЗ вперше в Україні презентувала асфальтним заводам автономне газопостачання пропаном.

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.