ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАН-БУТАНОМ В УКРАЇНІ

09 грудня, 13:36

Компанія ТОВ « УкрАвтономГаз » , за підтримки Міністерства аграрної політики України, провела ряд презентацій та семінарів в міських, районних і обласних адміністраціях, з інформування власників і фахівців підприємств усіх напрямків, елеваторів, комунальних і соціальних організацій, а також підприємців, про екологічно чистому альтернативному вигляді палива - пропан-бутану і про можливості автономно-резервного газопостачання. На презентаціях були зібрані повні зали провідних фахівців в різних регіонах України.

Ми висловлюємо щиру подяку Київській, Одеській, Чернігівській, Вінницькій, Львівській, Черкаській, Харківській, Сумській державним адміністраціям за підтримку і організацію заходів, що популяризують ефективні європейські технології для автономності, енергоефективності та поліпшення економічних показників.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ ПРОПАН-БУТАНОМ В УКРАЇНІ
УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
10
років
Успішної роботи
580
об’єктів
Змонтованих під ключ
70 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
150 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Банер
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.